Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
901 İzlenme
Ocean’s 12
6.5 IMDB Puanı

Ocean’s 12

(Ocean's Twelve)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Warner Bros.
  • Film Süresi 2sa 5dk
Senaryo George Nolfi, George Clayton Johnson, Jack Golden Russell
2004 yılında vizyona giren Ocean's Twelve izle ya da Ocean’s 12 izle filmi, yönetmenliğini Steven Soderbergh'in yaptığı ABD yapımı bir filmdir. Ocean's filmleri serisinin ikinci filmi olan Oceans 12 full izle filmi, bir önceki Ocean’s 11 filminin devamı niteliğindedir. Filmin oyuncu kadrosunda ise George Clooney, Brad Pitt, Matt Damon, Catherine Zeta-Jones, Andy García, Julia Roberts, Don Cheadle, Bernie Mac gibi oyuncular yer almaktadır.

Birçok ünlü oyuncunun yer aldığı Ocean’s 12 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Las Vegas'taki Bellagio soygunundan üç yıl sonra, Ocean ekibinin tüm üyeleri, o gece kazandıkları servetle hayatlarını ayrı ayrı yaşıyorlar. Ancak, parasını çaldıkları adam Terry Benedict, tüm üyeleri tek tek bulur ekipten parasını iade etmesini isteyince işler kötüye gider. Benedict ekibe parayı bulmaları için iki hafta verir. Birkaç hesaplamadan sonra 14 gün içinde parayı bulamazlarsa öldürüleceklerini anlarlar.

Oceans 12 Full HD izle filminde Danny ve ekip, borcu ödemek için başka bir büyük soygun yapmaya karar verir. Ancak Amerika'da çalışamayan ekip Avrupa’da bir hedef seçer. Ancak kasanın Gece Tilkisi tarafından onlardan önce soyulduğunu ve kasada bir not bulunca şaşırırlar. Gece Tilkisi, efsanevi emekli hırsız Gaspar LeMarc tarafından eğitilmiş ve dünyanın en büyük hırsızıdır. Ayrıca Ocean ekibinin kimliklerini Benedict'e açıklayan kişi de odur. Gece Tilkisi, bir arkadaşından Bellagio işini duyduktan sonra akıl hocası LeMarc'ın Danny'yi dünyanın en iyi hırsızı olarak görmesine öfkelenir ve daha sonra takımı Avrupa'ya çekmek için başka bir hırsızın kimliğini ortaya çıkaran kuralı bozar.

Gece Tilkisinin kuralı bozmasının nedeni ise kimin en iyi hırsız olduğunu öğrenmek için aynı hedefin peşine düşmektir. Hem Danny'nin ekibi hem de Gece Tilkisi bir hafta içinde Roma’da bulunan ünlü Coronation Egg'i çalmaya çalışacaktır. Sonucunda ise Danny'nin takımı kazanırsa, Tilki, Benedict'e olan borcunun tamamını ödeyecektir. En iyi soygun filmlerinden biri olan Ocean’s 12 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.
Serinin diğer filmleri 2