Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
732 İzlenme
Ocean’s 13
6.9 IMDB Puanı

Ocean’s 13

(Ocean's Thirteen)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Warner Bros.
  • Film Süresi 2sa 2dk
Senaryo Brian Koppelman, David Levien, George Clayton Johnson
2007 yılında vizyona gire Ocean's filmleri serisinin üçüncü filmi Ocean’s Thirteen izle ya da Ocean's 13 izle filmi, Steven Soderbergh’in yönettiği ABD yapımı bir filmdir. Ocean’s filmleri serisinin üçüncü filmi olan Ocean's Thirteen izle filminin senaryosu ise Brian Koppelman, David Levien, George Clayton Johnson isimleri tarafından kaleme alınmıştır. Filmin oyuncu kadrosunda ise, George Clooney, Brad Pitt, Matt Damon, Catherine Zeta-Jones, Andy García, Julia Roberts, Don Cheadle, Bernie Mac, Al Pacino, Ellen Barkin gibi oyuncular yer almaktadır.

Ocean’s 13 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Reuben Tishkoff, iş ortağı Willy Bank tarafından dolandırılır. Bank, Tishkoff'u birlikte inşa ettikleri yeni otelin haklarını devretmeye zorlar ve Reuben bunun üzerine kalp krizi geçirir. Danny Ocean, Bank'a uyarıda bulunur ve Reuben’e haklarını geri vermesini söyler. Ancak Bank onu reddedince Danny, arkadaşlarını tekrar bir araya getirir ve intikam almak için Bank’in yeni kumarhanesini açılış gecesinde soymayı planlar. İlk olarak, Bank'ın yeni otelinin, daha önce diğer kumarhanelerle dört kez kazandığı Beş Elmas Ödülü'nü kazanmasını engellemeye çalışır. Daha sonra Beş Elmas Ödülü için gelen bir yetkilinin otelde kötü vakit geçirmesini ve otelin puanını düşürmesini sağlarlar.

Oceans 13 izle ekibinin diğer planı ise kumarhanedeki makineleri ve diğer oyunlarda gelen müşterilere kazandırarak, oteli 500 milyon dolar zarara sokmak isterler. Daha sonra açılış gecesinde otelin altında bir deprem makinesi getirerek sahte deprem ile kumar oynayanlar oyunları kazandıktan sonra oteli terk etmelerini sağlamak isterler. Ancak finansal sıkıntı içine giren ekip daha sonra Benedict ile iletişime geçer ve onun Bank'ın her Elmas Ödül kazandığında satın aldığı dört elmas kolyeyi de çalmaları şartıyla ekibe destek vereceğini söyler.

Daha sonra plana sadık kalan Ocean’s 13 izle ekibi helikopter ile elmasları çalarken, otelin müşterileri ise kazandıkları paralarla otelden ayrılırlar. Bank yenildiğini ve soyulduğunu fark eder ve sonrasında Ocean herşeyden kendisinin sorumlu olduğunu ona söyler. En sevilen film serilerinden biri olan Ocean’s 13 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle izleyebilirsiniz.
Serinin diğer filmleri 2