Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
20,255 İzlenme
Otel Transilvanya 4 Transformanya
6.7 IMDB Puanı

Otel Transilvanya 4 Transformanya

(Hotel Transylvania: Transformania)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Columbia Pictures
Senaryo Todd Durham, Genndy Tartakovsky, Amos Vernon
2022 yılında vizyona girecek olan Hotel Transylvania: Transformania izle filmi ya da bildiğimiz adıyla Otel Transilvanya 4 izle filminin yönetmenliğini Derek Drymon ve Jennifer Kluska yaparken senaryosu ise bir önceki üç Otel Transilvanya filmlerinin yönetmenliğini yapan Genndy Tartakovsky ve Amos Vernon ile Todd Durham ekibi tarafından yazılmıştır. ABD yapımı animasyon filmleri türünde yer alan Otel Transilvanya filmleri serisinin dördüncü ve son filmi olan Otel Transilvanya 4 Transformanya izle filmi Sony Pictures tarafından üretilirken filmin karakter seslendirmelerini ise Andy Samberg, Selena Gomez, Kathryn Hahn, Jim Gaffigan, Steve Buscemi, Molly Shannon, David Spade, Keegan-Michael Key, Brian Hull, Fran Drescher, Brad Abrell, Asher Blinkoff gibi isimler yapmıştır.

Animasyon filmleri severlerin kesinlikle kaçırmaması gereken Otel Transilvanya 4 türkçe dublaj izle filminin konusu ise Drakula’nın baş düşmanı Van Helsing’in gizemli icadı olan Canavarlaşma Işını isimli makine kontrolden çıkmıştır ve bunun sonucunda makine canavarlarda kullanınca canavarlar insana dönüşmeye başlamıştır. Sonuç olarak Drakula ve diğer tüm arkadaşları insana dönüşürken damadı Johnny ise canavara dönüşür. Bunun üzerine Drakula tüm güçlerini kaybetmesinin ardından tekrar vampir olabilmek için çare ararken damadı Johnny’nin canavar gibi yaşaması ve bunu çok sevmesi onu çıldırtmaktadır. Drakula damaı Johnny ile bir plan yapıp her şeyi eski haline döndürme konusunda kararlıdır.

Kendilerini tekrar canavara dönüştürmek için dünya genelinde bir yarışma düzenlemeye karar verirler. Mavis ve güçlerini kaybettikten sonra son derece komik bir insan olan Drakula’nın insana dönüşmek için verdikleri mücadele ve çabaya Pack katılır ve onlara yardımcı olmaya çalışır. Amazon Prime’ın satın aldığı yayın hakları nedeniyle 14 Ocak 2022 tarihinde Amazon Prime platformunda yayınlanacak olan Otel Transilvanya 4 Transformanya izle filmini yayınlandıktan hemen sonra Türkçe dublaj ve altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden donmadan tek part halinde anında izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

25 yorum