Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

2,832 İzlenme
Otel Transilvanya 1
7.1 IMDB Puanı

Otel Transilvanya 1

(Hotel Transylvania)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Columbia Pictures
  • Film Süresi 1sa 31dk
Senaryo Peter Baynham, Robert Smigel, Todd Durham
Gelmiş geçmiş en iyi animasyon filmleri serilerinden biri olan Hotel Transylvania ya da bilinen adıyla Otel Transilvanya 1 izle filminin ilk bölümü 2012 yılında Genndy Tartakovsky yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Filmin senaristliğini ise Peter Baynham, Robert Smigel, Todd Durham birlikte yazmışlardır. ABD yapımı komedi ve aile filmleri türünde yer alan Otel Transilvanya animasyon filminin karakter seslendirmelerini ise Adam Sandler, Andy Samberg, Selena Gomez, Kevin James, Fran Drescher, Steve Buscemi, Molly Shannon, David Spade, CeeLo Green isimleri yapmıştır.

Kesinlikle izlenmesi gereken animasyon filmleri arasında yer alan Otel Transilvanya 1 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek dünyadaki yaşayan canavarlar insanlardan uzak bir yerde bulunan Otel Transilvanya adlı bir otelde konaklamaktadırlar. Transilvanya otelinin sahibi Kont Drakula, kızı Mavis'in doğum gününü partisi için dönemin ünlü canavarlarını partiye davet eder. Herhangi bir insanın yaşamadığı ve sadece canavarlardan oluşan bu otele bir gün Jonathan adında bir genç gelir. Bu sırada Drakula ise Mavis'in bu gence aşık olmasını engellemek için uğraşır. Çünkü bu durum otelin varlığını tehlikeye atabilir. Drakula’nın bu endişesinin sebebi ise yıllar önce Mavis’in annesi Martha’nın insanlar tarafından öldürülmesidir.

Drakula ise yaşadığı bu olaydan sonra dünyadaki diğer canavarların güvenle sığınacağı bir kaçış yeri olması için Otel Transilvanya’yı inşa etmiştir. Doğum gününde ise 118. yaş gününe basması nedeniyle insan dünyasını görebilmesi için izin verir. Bu sırada insan kılığına giren zombi ise insanları kötü göstermek için bir plan yapar ve yanlışlıkla Johnny’yi otele getirir. Drakula ise otele gelen bu insanı Frankestein’a benzeterek onu kuzeni Jonnystein olarak tanıtır. Johnny bir süre sonra otelde iki canavar ve Mavis ile karşılaşır. Drakula ise Johnny’yi otelden çıkaramaz ve bir süre sonra onun kendi partilerinden daha iyi bir parti hazırladığını fark eder. Bir süre sonra johnny diğer canavarlarla iyi geçinmeye başlar.

Otel Transilvanya 1 full izle filminde daha sonra Drakula, Johnny'ye oteli terk etmesini söyler ancak Mavis tarafından geri getirilir. Johnny’ye ilgi duymasından sonra kızı Mavis’e insanları tanıması için bir şans daha verir. Ancak otelin aşçısı Quasimodo, faresinin Johnny’yi fark etmesinden sonra onun insan olduğunu anlar ve Johnny’yi pişirmek için plan yapar. Drakula bunu fark edince aşçıya onun insan olduğunu kimseye söylememesi için büyü yapar ve Johnny’ye karısının fotoğrafını gösterdikten sonra insanların onu nasıl öldürdüğünü anlatır. Drakula’yı anlayışla karşılayan Johnny otelden gitmeyi kabul eder ancak Mavis’in doğum günü bozulmaması için bir süre daha kalmasına izin verir. En iyi animasyon filmleri arasında yer alan Hotel Transylvania 1 izle ya da Otel Transilvanya 1 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede sitemizden donmadan tek part halinde izleyen herkese keyifli seyirler dileriz.