Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
1,678 İzlenme
Güvertede
6.0 IMDB Puanı

Güvertede

(Overboard)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Metro-Goldwyn-Mayer (MGM)
  • Film Süresi 1sa 52dk
Senaryo Bob Fisher, Rob Greenberg, Leslie Dixon
2018 yılında vizyona giren Overboard izle ya da türkçe adıyla Güvertede izle filmi, yönetmenliğini Rob Greenberg yaptığı ABD yapımı Romantik komedi filmleri türünde yer alan bir filmdir. Overboard filmi senaryosu ise Bob Fisher ve Leslie Dixon ikilisinin kaleminden çıkmıştır. 1987 yılında yayınlanan aynı filmdeki ana karakterin rolünün tersine çevrildiği Güvertede full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Eugenio Derbez, Anna Faris, Eva Longoria, John Hannah gibi oyuncular yer almaktadır. Güvertede türkçe dublaj izle filminin konusuna gelirsek, hemşire olmak için okuluna devam eden Kate Sullivan isimli dul bir kadın, aynı zamanda üç kızına bakmak için iki işte birden çalışmaktadır.

Zengin bir playboy olan Leo Montenegro'nun teknesinde temizlik yapmakta olan bir adam ise ona kaba davrandığında Kate onu temizlik malzemeleriyle beraber denize iter. Diğer tarafta ise Leo, Meksika’da ki kız kardeşleri Magdalena ve Sofia ise hasta olan ve şirketi Leo’ya bırakan babalarına bakmaktadır. Aynı gece ise Leo tekneden inerken okyanusa düşer ve hafızasını kaybetmiş olarak bir plajda uyanır. Kasabada başıboş dolaşırken hastaneye getirilir ve bir süre sonra kardeşi Magdalena gelir ancak Leo’nun hafızasını kaybettiğini fark edince, babasının mirası ona bırakmaması için onu orada terk eder. Evdeki aile bireylerine ise Leo’nun okyanusta köpek balıklarına yem olduğunu anlatır.

Güvertede izle filminde daha sonra Kate ve Theresa, Leo'nun hafızasını kaybettiğini öğrendikten sonra onun hafıza kaybından faydalanarak Kate ile evli olduğuna inandırırlar. Daha sonra Kate, teknedeki bir detayda fark ettiği Speedy Gonzales dövmesini hatırlar ve hastaneye giderler. Leo, Kate ile evli olduğuna ikna edildikten sonra birlikte Kate’in evine giderler ve Kate, Leo’yu kızlarıyla tanıştırdıktan sonra hayatlarıyla alakalı hikayeler uydurmaya başlar. Daha sonra Theresa’nın kocası ona yorucu bir amelelik işi ayarlar. Bir süre sonra Leo, Kate’in kızları ile duygusal olarak bağ kurmaya başlayınca, Kate yaptığının hata olduğunu fark eder ve pişman olur.

Bir süre sonra gerçekleri açıklamak istese de, kızların Leo ile iyi anlaştığını ve ne kadar mutlu olduklarını görünce fikrini değiştirir ve Kate bu kez o geceyi kendilerinin yıl dönümü diye bir yalan uydurarak kutlamaya karar verir. Daha sonra Leo’nun fotoğrafları ortaya çıkınca ailesi durumu öğrenir ve babası Montenegro, Leo’yu bulmak için Kate’e ulaşır ancak Leo, babasını görünce hafızası yerine gelir ve Kate’in yalan söylediğini anlar. Leo yatına geri döner ve peşinden ağlayan kızları da umursamaz. 2018 yapımı romantik komedi filmi Overboard izle ya da Güvertede izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese keyifli komedi filmleri dileriz.