Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
1,752 İzlenme
Prensin Düğünü
8.3 IMDB Puanı

Prensin Düğünü

(The Royal Treatment)
2022 yapımı Netflix filmleri arasında yer alan The Royal Treatment izle ya da Türkçe adıyla Prensin Düğünü izle filmi, yönetmenliğini Rick Jacobson’ın yaptığı bir romantik komedi türünde yer alan filmdir. Senaryosu Holly Hester tarafından kaleme alınan Prensin Düğünü full izle filmi Kraliyet düğününde çalışma fırsatı bulan bir kuaförün hikayesini anlatmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Mena Massoud, Laura Marano, Chelsie Preston Crayford, Jacque Drew gibi oyuncular yer almaktadır.

Prensin Düğünü Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Izzy bir gün dünyayı dolaşma hayali kuran genç bir kızdır ve bunun için annesinin kuaföründe çalışmaktadır. Bir gün Prens Thomas, yardımcısı Walter'a onun için bir saç kesimi ayarlamasını söyler. Kaderin kendi planları vardır ve Walter, şehirdeki büyük bir salon olan Belle yerine, prensin saçını 500 dolara kesmeyi kabul eden Izzy ile temasa geçer. Ancak Thomas bir otel personeli için ayağa kalkmayı başaramayınca Izzy ondan uzaklaşır. Bu davranışını telafi etmek için salonda Izzy'yi ziyaret eder ve ikisi arasında bir dostluk başlar.

Walter, kraliyet düğünü için uygun büyük bir kuaför bulamayınca Izzy ve ekibini gemiye getirmeyi teklif eder. Bu onların Prens'in memleketi olan Lavania'ya seyahat etmelerine neden olur. Prensin Düğünü altyazılı izle filminde daha sonra Thomas ve Izzy birlikte daha fazla zaman geçirirler ve Thomas'ın nişanlısı Lauren aslında evliliğe hazır değildir. Ama Lauren'in zengin babası ülkeye büyük yatırımlar yaptığı için Kral ve Catherine bu fırsatı kaçırmak istememektedir.

Sonrasında ise Ruth LaMott, Thomas ve Izzy'nin birbirleriyle flört eden fotoğraflarını basına sızdırdığında, Lavanya hükümdarları Walter'a Izzy'yi kovmasını söyler. Lauren ve Thomas evlenme konusunda tereddüt eder ve Thomas'ın ailesi neredeyse iflas ettiklerini ve monarşiyi kurtarmak için LaMotts'un parasının gerekli olduğunu söyler. Bu yüzden kendi duygularını bir kenara bırakıp ülkesi için doğru olanı yapmaya karar verir. Ayrıca Thomas büyük gününe hazırlanırken Walter, Thomas'a bir zamanlar sevdiği bir adamdan olan Richard’dan bahseder.

Walter, küçük bir köyden kimsenin hayal bile edemeyeceği şeyleri başaran bir çocukken, Richard'dan ve aşklarından nasıl vazgeçmek zorunda kaldığını hatırlatır ve Thomas'ı aynı hatayı yapmaması konusunda uyarır. Diğer tarafta ise Izzy, annesine artık kuaför olmak istemediğini ve bunun yerine yerel toplum merkezinin müdürü olarak çalışacağını söyler ve annesi de bu durumu anlayışla karşılar. Romantik komedi filmleri severlerin 2022 yapımı Netflix filmi The Royal Treatment izle ya da Prensin Düğünü izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.