Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
2,679 İzlenme
Queenpins
6.2 IMDB Puanı

Queenpins

(Queenpins)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi AGC Studios
  • Film Süresi 1sa 50dk
Senaryo Aron Gaudet, Gita Pullapilly
Yönetmenliği ve senaryosu Aron Gaudet ve Gita Pullapilly isimleri tarafından yapılan Queenpins izle filmi 2021 yılında vizyona girmiştir. Queenpins filmi ABD yapımı olmakla beraber aksiyon ve komedi filmleri türünde yer alan bir yapımdır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Kristen Bell, Kirby Howell-Baptiste, Paul Walter Hauser, Bebe Rexha, Vince Vaughn gibi isimler yer almaktadır.

Queenpins Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Connie Kaminski isimli kadının evine yapılan FBI baskınından sonra hikaye Connie’nin anlatımı ile bir yıl öncesine döner. Hamile olduğunu öğrendikten sonra eve sürekli gereksiz alışveriş yapan Connie, devlet dairesinde çalışan kocası Rick ile tartıştıktan sonra kupon biriktirerek alışveriş yapmaktadır. Ancak Rick ona iş bulması gerektiğini söyler.

Queenpins izle filminde bir süre sonra Connie düşük yapar ve çocuk sahibi olmak için tedavi masraflarının yüksek faturalarını ödemeye çalışır. Bu arada Connie’nin en yakın arkadaşı JoJo ise annesi ile yaşamaktadır ve kimliğini kaybettiği için iş bulamaz ve geçimini YouTube videoları çekerek sağlamaya çalışır. Bu arada mahallenin postacısı ise JoJo’ya platonik olarak aşıktır. Sıkıcı bir günün ardından Connie, yediği mısır gevreğinin bayat olduğunu öne sürerek şirkete bir şikayet mektubu yazar ve bir süre sonra eve hediye olarak mısır gevreği kuponu gelir. JoJo ise çoğu şirketin bu şekilde çok sayıda hediye kuponu gönderdiğini söyleyince Connie her şirkete şikayet mektubu yazar.

Bir süre sonra Connie ve Jojo kuponların geldiği fabrikayı öğrenir ve oraya gidip çok sayıda kupon alarak çevresine dağıtmak için plan yaparlar. Ancak bu durumun suistimal edilmemesi için şirketler için çalışan Ken Miller isimli ajan bir mağazada sahte bir kupon kullanmaya çalışan kadınla tartışır ve sonrasında evine gider. Connie ve JoJo kullanılmayan kuponları almak için Meksika’ya giderken Rosa ve Alejandro ile karşılaşır ve bu çiftte onlara yardımcı olur. Bir süre sonra ekip kuponlara ulaşır ve bir internet sitesinde kuponları satmaya başlarlar. Ancak bu durum Ken Miller’ın dikkatinden kaçmaz ve kızlara dava açmak için çalıştığı firmanın yetkililerine haber verir.

Ken, Connie ve JoJo’nun satış yaptığı hesabı kapattırınca Connie yaptığı işin yasal bir olduğunu düşünerek bunu ispatlamak ister. Bunun için ise JoJo’nun da kimliğini çalan bir hackera ulaşırlar. Ulaştıkları Tempe isimli hacker onlara nasıl hareket etmeleri konusunda yardımcı olur ve kazandıkları parayı güvende tutmaları için onlara yol gösterir. Aradan birkaç ay geçer ve kızlar paralarının hala yerinde durduğunu görünce bu paranın vergilendirilmeyeceği için harcamak isterler. Queenpins izle filminde para çok fazla olduğu için çok sayıda lüks araba, uçak, yat gibi fantastik şeyler alarak parayı harcamaya başlarlar. Bu sırada Tempe ise onlara paralarının zaten temiz olduğunu ancak bu kadar çok harcama yapmalarının onları şüpheli hale getirdiğini söyler

Kızlar bir süre sonra satın aldıkları şeylerden kurtularak bankadan küçük miktarlarda para çekmeye başlarlar. Ayrıca kazandığı paranın bir kısmını yeniden doğum tedavisi için kullanır ancak bu kez kocası Rick yerine isimsiz bir donörü kullanırlar. Ken ise bu sırada kızların alışveriş yaptığı marketlere giderek kadınlar hakkında bilgi almaya çalışınca bütün marketlerin Connie’yi sürekli kupon kullandığı için tanıdığını fark eder. Postacılar ise JoJo’yu hatırlar ve YouTube kanalı da olduğu için çektiği videolardan dolayı da bilinmektedir. 2021 yılının en komik filmlerinden biri olan Queenpins izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitesinde en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden donmadan keyifle izleyen herkese iyi seyirler dileriz.