Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
5,619 İzlenme
Kurtarma Köpeği Ruby
6.1 IMDB Puanı

Kurtarma Köpeği Ruby

(Kurtarma Köpeği Ruby)
2022 yapımı Netflix filmleri arasında yer alan Rescued by Ruby izle ya da Türkçe adıyla Kurtarma Köpeği Ruby izle filmi, yönetmenliğini Katt Shea’nin yaptığı ABD yapımı bir filmdir. Biyografi, aile ve dram filmleri türünde yer alan Rescued by Ruby full izle filminin senaryosu ise Karen Janszen tarafından kaleme alınmıştır. Önemli başarıları olan bir K-9 birimine girmeyi hayal eden bir polis memurunun hikayesini anlatan filmin oyuncu kadrosunda ise Grant Gustin, Scott Wolf, Kaylah Zander, Camille Sullivan gibi oyuncular rol almaktadır.

Gerçek bir hikayeden esinlenilen Kurtarma Köpeği Ruby Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, eyalet polisinin K-9 arama kurtarma ekibine katılmayı hayal eden, ancak Ruby adında bir barınak köpeğiyle arkadaş olana kadar bunu başaramayan Dan adlı bir eyalet polisinin gerçek hikayesidir. Ruby'nin çok fazla enerjisi vardır ve ilk sahibi, genellikle yönetilemez karakteri nedeniyle onu Rhode Island Hayvanlara Karşı Zulüm Önleme Derneği'ne teslim etmiştir. Sevimli yavru çabucak sahiplenilir ve beş kez barınağa geri döner. Border collie/Avustralya çoban karışımı bir köpeğe göre oldukça acımasız görünen Ruby, aslında o kadar da acımasız bir köpek değildir.

Memur Daniel O'Neil ise Ruby’ye ötenazi yapılmasına saatler kala 8 aylık Ruby’ye vurulur ve onu sahiplenmek ister. Potansiyeli olduğunu düşündüğü Ruby ile köpek subayı olma hayalinin peşinden gitmeye karar verir. Bu, bu iki mazlumun hayallerini birlikte nasıl bulduğunun gerçek hikayesidir. 2022 yılın en iyi Netflix filmleri arasında yer alan Rescued by Ruby izle ya da Kurtarma Köpeği Ruby izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede, keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.