Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
713 İzlenme
Rumspringa
5.7 IMDB Puanı

Rumspringa

(Rumspringa Berlin'de Bir Amish)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 1sa 41dk
Yönetmen
Senaryo Nika Heinrich, Oskar Minkler, Mira Thiel
Rumspringa izle filmi 2022 yılında Mira Thiel yönetmenliğinde Netflix’te gösterime girmiştir. Senaryosu Nika Heinrich, Oskar Minkler ve Mira Thiel tarafından kaleme alınan Rumspringa An Amish in Berlin (Rumspringa Berlin’de bir Amish) hd izle filmi komedi filmleri türünde yer almaktadır. Genç bir Amish’in, kökleriyle bağlantı kurmak, diğer yaşam biçimlerini keşfetmek, aşık olmak ve büyük bir kararla yüzleşmek için bir geçit töreniyle Berlin'e gitmesi ile başlayan komik olayların anlatıldığı Rumspringa full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Jonas Holdenrieder, Timur Bartels, Matthias Bundschuh, Gizem Emre gibi oyuncular rol almaktadır.

Komedi filmleri severlere tavsiye ettiğimiz filmlerden biri olan Rumspringa Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Jacob'ın Rumspringa için Berlin'e gitmeye hazırlanırken ailesine veda ederken, babası ona ailesinin İncil'ini verir. Onların soylarını bulması ve kitabın bir sayfasını doldurması gerekmektedir. Jacob sonunda Berlin'e ulaşır ve bir kızla karşılaşırken bu sırada havaalanında amcasının onu almasını bekler. İna ise ona taksiye binmesine yardım eder. Ancak taksi şoförü yanlışlıkla İna’nın valizini taksiye koyar. Jacob bu sırada İna’nın güzelliği karşısında büyülenir ve taksi gidene kadar bunun farkına varmaz. Ina'nın QR kodu dışında hiçbir şeyi olmayan bir kartı düşürdüğünü fark eder. Bunun ne anlama geldiğini bilemez ve taksiyi kovalamaya çalışır.

Rumspringa izle filminde daha sonra başka bir taksiye biner ve şoförden diğer taksiyi takip etmesini ister. Bir süre sonra sürücü, üzerinde hiç para olmadığını öğrenir ve onu işlek bir caddenin ortasına bırakır. Jacob hiç bilmediği bu yabancı semtte kaybolur, bavulunu kaybettiği için ailesiyle iletişim kurmanın hiçbir yolu yoktur. Amish erkekleri arasında oldukça yaygın olan bir kıyafet olan sakallı ve şapkalı bir adam sokakta yürürken gördüğünde işler onun için daha iyi görünmeye başlar. Adamın Amish olduğunu düşünür ve onunla konuşmaya çalışır ve Jacob'a yardım etmesini ister. Adam kendini Alf olarak tanıtır ve Jacob'a inanılmaz derecede kaba davranır. Evine doğru yürümeye başlar ve Jacob onu takip eder. Bu, Jacob'ın bir motosiklete çarpmasına ve yaralanmasına yol açar.

Alf bu duruma sinirlenir, ancak yine de Jacob'ı da yanına alır. Alf'in çıkarları olan arkadaşı Freja gelir ve onu Jacob'a yardım etmeye ikna eder. 2022 Netflix yapımı Rumspringa izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.