Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
760 İzlenme
Friendzone
5.9 IMDB Puanı

Friendzone

(Friendzone)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 1sa 28dk
Senaryo Stanislas Carré de Malberg, Charles Van Tieghem
2021 yapımı Netflix filmleri arasında yer alan Sadece Arkadaşız izle ya da orijinal adıyla Friendzone izle filmi, yönetmenliği Charles Van Tieghem tarafından yapılan ve Stanislas Carré de Malberg ve Charles Van Tieghem ikilisinin ortaklaşa yazdığı senaryodan beyaz perdeye aktarılan Fransız yapımı bir romantik komedi filmidir. Friendzone izle filminde Mickaël Lumière, Manon Azem, Fadily Camara, Eva Danino, Constance Arnoult gibi Fransa menşeili oyuncular yer almaktadır. Romantik komedi filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken ve vakit geçirmek için harika bir tercih olan Friendzone Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, bir hastanede hizmetli olarak çalışan Thibault, arkadaşının bekarlığa veda partisi için bir tatil köyünde kalır.

Gece geç saatlerde çıplak olarak denize girer ve Rose adında güzel bir kızla tanışır. Tanışmadan önce ise Rose bir çarpan balığı tarafından çarpılır ve yaralanır. Thibault ise Rose'a yardım ederek çıplak bir şekilde odasına gitmesine yardım eder ve acısını hafifletmesine yardımcı olur. Sadece Arkadaşız türkçe dublaj izle filminde Thibault, Rose'un yakın zamanda erkek arkadaşı Bruno'dan ayrıldığını öğrenir ve eve döndükten sonra Rose, Thibault'a akşam buluşmak için mesaj atar. Zamanla Rose ve Thibault yakınlaşır ve Thibault evlenme teklif etmeyi düşünür. Ancak Rose'un onu sadece bir arkadaş olarak gördüğünü öğrenince kalbi kırılır. Thibault'nun arkadaşları Alexandra, Lulu ve Maud, onun mükemmel bir ilk izlenim bırakmadığını ve sonunda Rose'un bu yüzden onu arkadaş gibi gördüğünü söylerler.

Friendzone izle filminde daha sonra Thibault'un güzel kız arkadaşları onu baştan aşağı değiştirmeye karar verir ve Rose ile bir süre teması kesmesini isterler. Daha sonra arkadaşlarının yardımıyla Thibault'un kişiliği tamamen değişir ve ünlü bir sosyal medya fenomeni olan Jennifer'ın telefon numarasını almayı başarır. Böylece tamamen farklı bir erkeğe dönüşür. Thibault, Rose'un hayatına yeniden girmeye hazır olduğunda Rose’un sergisine gider, ancak, Rose, Bruno ile aralarını düzelttiğini söyler ve kalbi bir kez daha kırılır. Daha sonra fenomen Jennifer'ı arar ve iki buluştuktan sonra Jennifer'ın seçici tavrına ve yoğun kişiliğine rağmen, Thibault onunla tutkulu bir ilişkiye başlar ve o gece sevişirler.

Thibault'nun hala Rose'a karşı hisleri olduğunu bilen arkadaşları, Rose'u kıskandırmak için Jennifer'ı kullanmak için bir plan yaparlar. Aynı zamanda Rose'a Bruno'nun ona uygun olmadığını göstermeyi planlarlar. Ancak arkadaşlarının yaptığı planlar kötü sonuçlar doğurur ve Thibault sorunlarla uğraşmak zorunda kalır. Friendzone altyazılı izle filminde bir partide, Thibault'un arkadaşları, Thibault'u Rose ile otostop yapma planlarını uygular, ancak Rose, erkek arkadaşının gerçek yüzünü görüp ayrıldığında işler çığırından çıkar. Thibault ise Rose'un peşinden evine gider ve onu teselli eder. Daha sonra Thibault, Rose'u öpmeye çalışır, ancak Rose onun boşlukta olmasından yararlandığını düşünür ve evden kovar. Sonrasında ise Thibault Jennifer'dan ayrılır.

Friendzone izle filminde daha sonra Thibault, arkadaşlarına çılgınca tavsiyeler verdiği ve kendisini iğrenç bir insana dönüştürdükleri için onlarla arasını bozar. Ancak bir süre sonra tekrar yeniden barışırlar. Rose'un İspanya'ya taşındığını öğrenen Thibault, gerçek duygularını itiraf etme cesaretini toplar ve onu ziyarete gider. Ayrıca kalbini kazanmak için oynadığı oyunları itiraf eder ve sonunda başka biri gibi davranmaktan vazgeçtiğini söyler. En sonunda Thibault, bir kamyonun tepesinden Seni seviyorum diye bağırır ve samimiyeti ile Rose'un kalbini kazanır. Netflix’in en iyi romantik komedi filmlerinden biri olan 2021 yapımı Sadece Arkadaşız - Friendzone izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi komedi filmleri dileriz.