Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
1,031 İzlenme
Seni Geri İstiyorum
6.7 IMDB Puanı

Seni Geri İstiyorum

(I Want You Back)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Amazon Studios
  • Film Süresi 1sa 51dk
Yönetmen
Senaryo Isaac Aptaker, Elizabeth Berger
2022 yılında vizyona giren I Want You Back izle ya da Türkçe adıyla Seni Geri İstiyorum izle filmi, yönetmenliğini Jason Orley’in yaptığı ABD yapımı bir filmdir. Senaryosu Isaac Aptaker ve Elizabeth Berger tarafından kaleme alınan Seni Geri İstiyorum full izle filmi, romantik komedi filmleri türünde yer almaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Charlie Day, Jenny Slate, Gina Rodriguez, Scott Eastwood, Manny Jacinto, Mason Gooding isimleri rol almaktadır.

Seni Geri İstiyorum Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Peter ve Emma ikilisi Anne ve Noah’ın onları terk etmesinden sonra ​kendi deyimiyle birbirlerinin hüzün kızkardeşleri olurlar. Ayrılıklarıyla başa çıkmak için, dışarı çıkmak ve birlikte takılmaya başlarlar. Birbirleriyle kalp kırıklıkları ve sürdürdükleri monoton yaşamlardan çıkamamalarıyla ilişki kurarlar. Peter ve Emma, ​​komik bir plan yaparak eski sevgililerini geri kazanmaları için birbirlerine yardım etmeye karar verirler. Anne'nin yeni erkek arkadaşı Logan'ı baştan çıkarır ve Peter, Noah'ın ortağı Ginny'den ayrılmasını sağlamak için arkadaş olur.

Zamanla Seni Geri İstiyorum altyazılı izle filminde Emma, ​​babası öldükten sonra üniversiteyi nasıl bıraktığını ve o zamandan beri hayattaki amacını anlamaya hiç zaman ayırmadığını Peter'a anlatır. Peter’da ona kendi hayallerinden bahseder. Emma ise başkalarının aksine onunla dalga geçmez ve destek olur. Emma ayrıca ona, insanın yavaş yavaş aşık olduğu bir adam olduğunu ve kendini sevilmeye değer görmemesi gerektiğini söyler. Bir süre sonra Logan onunla ve Anne ile üçlü bir cinsel ilişkiye girmeyi kabul ettiğinde, Emma'nın çabaları sonuç almaya başlar. Ama aynı şey için bir araya geldiklerinde, son derece rahatsız olur ve Logan'dan ayrılır.

Anne, düşündüğü kadar maceraperest olmadığını itiraf eder. I Want You Back izle filminde Peter, Noah ile arkadaş olmakta başarılıdır, ancak Noah'ın Ginny'ye karşı duyguları güçlenir ve Noah ona evlenme teklif eder. Peter, Noah'ın kararını Emma’ya söyler ve Emma bu duruma çok üzülür. Ayrıca Anne ile geri döndüğü için artık görüşemeyeceklerini söylediğinde daha da çok kırılır. İkili aynı ofis binasında çalıştıkları için sürekli karşılaşırlar ama artık konuşmadıkları için işler garipleşmeye başlar. Emma terk edildiğini hissetmeye başlar ve kariyerine odaklanır. Kesinlikle izlemeniz gereken romantik komedi filmlerinden biri olan I Want You Back izle ya da Seni Geri İstiyorum izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle Full HD ve 1080p kalitede, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.