Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
1,312 İzlenme
Slaxx
5.4 IMDB Puanı

Slaxx

(Slaxx)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi EMA Films
  • Film Süresi 1sa 17dk
Yönetmen
Senaryo Patricia Gomez, Elza Kephart
2020 yılında vizyona giren Slaxx izle filmi, yönetmenliğini Elza Kephart’ın yaptığı Kanada yapımı bir filmdir. Senaryosu Patricia Gomez ve Elza Kephart ikilisi tarafından kaleme alınan Slaxx full izle filmi, komedi ve korku filmleri türünde yer almaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Romane Denis, Brett Donahue, Sehar Bhojani gibi oyuncular yer almaktadır.

Korku filmleri severlerin vakit geçirmek için izleyebileceği filmlerden biri olan Slaxx Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Libby McClean, ilk iş günü olan giyim mağazasına gelir ve mağaza müdürü Craig'e ek olarak Libby, Shruti, Hunter, Jemma ve Lord gibi bencil ve işinden memnun olmayan diğer çalışanlarla tanışır. Mağazanın kurucusu Harold Landsgrove, merakla beklenen Super Shapers lansmanına hazırlanan çalışanlara, herhangi bir vücut tipine uyum sağlayabilen özel tasarım kot pantolonlara neşeli bir konuşma yapmak için mağazaya gelir.

Slaxx altyazılı izle filminde Jemma ise depodan bir kot pantolon çalar, ancak kot pantolon ikiye ayrılıp Jemma'nın beline dolanır. Craig, Jemma'yı aramak için Hunter'ı gönderir ve Hunter pantolonu bulur ve çok beğenir. Sonrasında ise pantolonu giymeye çalışır, ancak pantolon düşüp başını bir ceket kancasına geçirene kadar bükülür. Daha sonra Craig, Libby'yi Jemma ve Hunter'ı aramaya gönderir. Libby, Jemma'nın parçalanmış cesedini bulur ve Craig'i polisin veya medyanın terfi etme şansını zorlaştırabileceğini söyleyerek uyarılarda bulur. Lord daha sonra pantolonu bulur ve fermuar Lord'un vücudunu parçalamaya başlar. Libby, Lord'u paramparça bulduktan sonra polisi arar ancak bu sırada Craig, onu durdurmak için bayıltır.

Bir sosyal medya fenomeni olan Peyton Jewels, kot pantolonun lansmanını kaydetmek için dükkana gelir ve pantolon, Shruti dışında mağazadaki herkesi öldürürken Peyton'ı da boğar. Craig daha sonra neler olduğunu anlamaya başlar ve halkla ilişkiler uzmanı Barb Lubotski'yi uyarır, ancak kot pantolon Barb'ı öldürür. Diğer tarafta ise Libby kendine gelmeye başlar ve Peyton'ın düşürdüğü kamerayı bulur. Daha sonra videoyu Shruti'ye gösterir. Libby, kot pantolonun Shruti'yi öldüreceğini düşünür, ancak Shruti bir Bollywood şarkısı söylediği için öldürmekten kurtulur. Libby ve Shruti kamerayı Craig'e götürür.

Slaxx izle filminde Hindistan ile bir bağlantısı olduğunu anlayan Libby, Shruti'den kot pantolonla Hintçe konuşmasını ister ve bir duvara kanla deneysel Hint pamuğu tarlasında bir harman makinesi tarafından öldürülen 13 yaşındaki bir çocuk işçi olan Keerat'ın ele geçirdiği ortaya çıkar. 2020 yapımı korku filmi Slaxx izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle sitemizden izleyebilirsiniz.