Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
53 İzlenme
Studio 666
5.7 IMDB Puanı

Studio 666

(Studio 666)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 106 dakika
Yönetmen
Senaryo Dave Grohl, Jeff Buhler, Rebecca Hughes
Studio 666 izle filminde1993 yılında Encino , Dream Widow adlı rock grubunun davulcusu Skye Willow, kırık bir bacakla yerde sürünür, ardından grubun solisti Greg Nole elinde çekiçle onu yakından takip eder. Skye, Greg alnına çekiç sürmeden ve defalarca kafasına vurarak kafatasını ezmeden önce, Greg tarafından çenesi kırılan başka bir grup üyesinin cesedini görür. Greg daha sonra kendini bir pencereden asar.

2019'da Foo Fighters - Dave Grohl , Taylor Hawkins , Rami Jaffee , Nate Mendel , Chris Shiflett ve Pat Smear - menajerleri Jeremy Shill tarafından yazar blokajını aşması ve yeni bir albüm kaydetmesi için baskı yapıyor. Grup, Grohl'un bir ilham kaynağı olarak evden büyülendiği malikaneye taşınır. Teknik yardımlarından biri olan Krug, bir tel tarafından elektrik çarpar ve grup albümlerini ona adamaya karar verir.

Grohl, şeytani nesneler içeren bir bodrum bulur ve bir demo kaseti dinledikten sonra Nole'un şeytani ruhu tarafından ele geçirilir. Studio 666 Türkçe dublaj izle filminde İblisin kontrolü altında, Grohl grubu albümde üretime devam etmeye zorlar. Daha sonra, daha önce Grohl'a bir demo kaset vermeye çalışmış olan Darren adında bir teslimatçı, malikanenin dışında çit makası ile bilinmeyen bir figür tarafından başı kesildi. Ertesi gün Shiflett ızgarada yemek yaparken aynı figür yüzünü ızgaraya iter. Shiflett kaçmaya çalışır, ancak kafası ızgara kapağıyla ezilir ve figürün Grohl olduğu ortaya çıkmadan önce defalarca boynundan bıçaklanır.

Grup daha sonra Darren'ın cesedini bulur, ancak Grohl onları polisi aramamaya ikna eder ve telefonlarını alır. Grohl'un Shiflett'in kalıntılarını yemesini izledikten sonra, grup yakında bir komşu Samantha'nın yardımıyla konağın arka planını ve Grohl'un sahipliğini öğrenir. Grohl'u kovmak için, onu mülkiyetten kurtaracak bir kitap bulmaları gerekiyor. Samantha ve Jaffee sevişirken, ikisi de Grohl yatağın altına girip elektrikli testereyi kafalarından geçirdiğinde, onları ikiye kesmeden önce öldürülürler. Hawkins, Grohl tarafından şarkıyı bitirmesi için baskı yaparken Mendel ve Smear kitabı bodrumdan alır. Hawkins şarkıyı bitirir ve Grohl tarafından bir zille kısmen kafası kesilir.

Mendel ve Smear, Grohl'u sahiplerinden kurtarır ve Dream Widow grup üyelerinin ruhları iblisi cehenneme gönderir. Ancak, Jeremy ve emlak geliştiricisi Barb Weems, kalan üyeleri pusuya düşürerek her şeyi planladıklarını ortaya çıkarır. Smear bir arabayı alttan tamir ederken, Mendel gözünden bıçaklanır ve yanlışlıkla Smear'ın kafasının üzerinden geçen ve Barb'ın üzerinden geçen gaza basmasına neden olur. Mendel, Barb'a yardım etmek için arabadan inerken, Barb'ı çenesinden bıçaklar ve yanında ölür. Grohl, Jeremy ile sadece Jeremy'nin albümün başarısını ve solo kariyerinin başlangıcını anlattığında korku içinde geri adım atmak için savaşır. Bir yıl sonra, Foo Fighter'dan kurtulan tek kişi olan Grohl, gözlerinin çevresinde ele geçirme izleriyle solo bir konser vermeye hazırlanır. Studio 666 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede keyifle izleyen herkese iyi seyirler dileriz.