Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
5,929 İzlenme
The King’s Daughter

The King’s Daughter

(The King's Daughter)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Lightstream Pictures Australia
  • Film Süresi 1sa 30dk
Yönetmen
Senaryo Ronald Bass, Barry Berman, Laura Harrington
2022 yılında vizyona giren The Moon and the Sun izle ya da The King’s Daughter izle filmi, Sean Mcnamara yönetmenliğinde gösterime girmiştir. Senaryosunda Ronald Bass, Barry Berman ve James Schamus isimlerinin imzası bulunmaktadır. ABD yapımı aksiyon, macera ve fantastik filmler türünde yer alan The King’s Daughter full izle filmi Vonda N. Mclntyre’in 1997 yılında yayınladığı romanından esinlenerek beyaz perdeye aktarılmıştır.

Oyuncu kadrosunda bulunan Pierce Brosnan ismi Kral Louis XIV karakterini canlandırırken, Kaya Scodelario ise Marie-Josèphe olarak karşımıza çıkmaktadır. Benjamin Walker ise Yves De La Croix karakterini canlandırmaktadır. The King’s Daughter Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Kral Louis ölümsüzlüğün sırrını çözmenin peşindedir ve onun bu hırsı bir deniz kızının peşinde düşmesine neden olur. Deniz kızını yakalayarak onun büyülü ve gizemli yaşam gücünü çalmak için elinden geleni yapmaya kararlı olan Kral Louis’in planı, gayri meşru kızı Marie-Josephe’in deniz kızı ile karşılaşıp onunla arkadaş olmasından sonra değişir.

Çekilmleri 2014 yılında başlayan The Kings Daughter altyazılı izle filmi, Fransa, Avustralya ve Amerika’nın farklı eyaletlerinde çekimleri tamamlanmıştır. Fransa Kralı Louis ile birlikte tüm Fransa halkının, şehrin limanındaki bekleyişleri Yevs’in denizdeki keşfinden sonra sona erer. Yevs, Kralın emriyle denize açılmıştır ve gemisinde türüne çok sık rastlanmayan iki deniz canavarıyla limana geri döner. Bu deniz canlılarını getirmesinin nedeni ise Kralın yıllardır büyük bir hırsla peşinde olduğu ölümsüzlüğü verip veremeyecekleridir.

Tarihi ve fantastik filmler severlerin kesinlikle izlemesi gereken yapımlardan biri olan The Moon and the Sun ya da diğer adıyla The King’s Daughter izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.