Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
722 İzlenme
The Kissing Booth 2
5.8 IMDB Puanı

The Kissing Booth 2

(Delidolu 2)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Netflix
  • Film Süresi 2sa 14dk
Yönetmen
Senaryo Jay S Arnold, Vince Marcello, Beth Reekles
Beth Reekles'a ait olan The Kissing Booth isimli eğlenceli kitap serisinden The Kissing Booth 2 izle yada Türkçe adıyla Delidolu 2 izle filmi 2020 yılında Vince Marcello yönetmenliğinde vizyona girmiştir. 2018 yılında yayınlanan Dedidolu izle filminin devamı olarak çekilen bu romantik komedi türündeki filmin senaryosunu Vince Marcello ve Jay Arnold yazmıştır. İzlemeniz gereken filmler arasında yer alan filmin oyuncu kadrosunda ise Joey King, Joel Courtney, Molly Ringwald ve Jacob Elordi yer alıyor.

Delidolu 2 Türkçe Dublaj izle filminin konusu ise şöyle, Elle son sınıftayken arkadaşları, Noah ile nasıl vedalaşacakları ile ilgili dedikodularını yapmaktadır. Noah ise sosyal medyada Chloe ile arkadaş olduğu için endişeleri artmaya başlar. Arkadaşları ile eğlenceli bir günün ardından Noah, Elle'ye Harvard'a başvurması konusunda bir öneride bulunur ancak bu öneri onun Berkeley'de Lee ile birlikte okuma planlarına terstir. Ancak Lee’nin bu planlardan haberi yoktur.

Elle bir gün Boston'a Noah’ı ziyaret etmeye gider. Bu ziyarette Chloe ile karşılaşması Noah’a karşı olan güvenini biraz daha zedeler ve ajanlığa başlar. En sonunda Noah'ın odasında bir küpe bulur. Noah, Chloe ile arasında bir şey olmadığını anlatmaya çalışsa da Elle hala ona karşı güvensizdir. Elle okul masraflarını karşılayabilmek için bir dans yarışmasına girer ve burada Marco ile tanışır. Marco ile vakit geçirdikçe yakınlaşırlar ve birbirlerine karşı bir şeyler hissetmeye başlarlar.

Lee ve Rachel arasında ise Elle’in sürekli onlarla beraber takıldıkları için problemler çıkmaya başlar ve Rachel kendisine daha çok zaman ayırmasını istediği Lee’den Elle ile konuşmasını ister. Dans günü geldiğinde ise Marco ile Elle arasındaki fazla yakınlaşma diğer kızların dikkatini çeker. Kendileri ile ilgili dedikodu yapıldığını fark eden Elle hemen kendini frenler. Aynı gün Lee arabada Elle’in Harvard başvurusunu bulur ve bu duruma aşırı bozulur. Yarışmayı muhteşem performansları ile kazanan Elle ve Marco, kalabalığın arasında kendilerini izleyen Noah’tan habersizlerdir.

İkiliyi sarmaş dolaş bir halde gören Noah ise Chloe ile birlikte geldiği partiden hemen uzaklaşır. The Kissing Booth 2 izle ya da Delidolu 2 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitesinde en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden keyifle izleyebilirsiniz.