Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
3,358 İzlenme
The Valet
6.7 IMDB Puanı

The Valet

(Vale)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi 3Pas Studios, Pantelion Films
  • Film Süresi 2sa 2dk
Yönetmen
Senaryo Bob Fisher, Rob Greenberg, Francis Veber
The Valet izle filmi 2022 yılında Richard Wong yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Senaryosu Bob Fisher, Rob Greenberg ve Francis Veber tarafından kaleme alınan The Valet hd izle filmi ABD yapımı olup romantik komedi türünde yer almaktadır. The Valet (Vale) izle filminin oyuncu kadrosunda ise Eugenio Derbez, Samara Weaving, Max Greenfield gibi oyuncular rol almaktadır.

Romantik komedi filmleri severlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz filmlerden biri olan The Valet Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, film araba park eden Antonio Flores adında bir vale ile başlıyor. Genellikle etrafındaki insanlar tarafından hafife alınan mütevazı, gerçekçi bir adam gibi görünüyor. Annesiyle birlikte yaşıyor ve oğlunun velayetini ondan ayrı olan karısıyla paylaşıyor. Karısı, hafta sonu için oğlunu almaya geldiğinde, ona bazı araba ödemelerinde geride kaldığı ve bu yıl okul ücretlerini ödeyemediği için okula ara vermesi gerektiğini söyler. Sadece iki sömestr kaldı ve 12.850 dolara ihtiyacı vardır. Antonio ona yardım etmeyi teklif eder, ancak o reddeder ve Ronnie adında ünlü bir emlakçıyla çıkmaya başladığını ve onunla mutlu olduğunu söyler. Mahalledeki bir başka sorun da, bir müteahhitin bazı binaları satın almayı ve burayı soylulaştırmayı planlamasıdır.

Vale izle filminde gittiği bisikletçi dükkanının sahibi Natalie ona bundan bahseder ve görünüşe göre Natalie ona aşıktır. Annesi ise ev sahibi Bay Kim ile ilişkiye başlamıştır. Komik çünkü ikisi de İngilizce bilmiyor. Antonio'nun annesi sadece İspanyolca konuşuyor ve Bay Kim de sadece Korece konuşuyor ama görünüşe göre birbirleriyle çok iyi anlaşıyorlar. Başka bir yerde ise Olivia Allan kendi şirketini yeni kuran başarılı bir aktristir. Ayrıca Vincent Royce adında evli bir adamla görüşüyor. Görünüşe göre ona karısının korkunç bir insan olduğunu ve ondan ayrılmak istediğini söylemiş ama annesi öldü ve sonra depresyona girdi, bu yüzden şimdilik onunla birlikte kaldı. Olivia, bir yıldan fazla bir süredir ona aynı şeyi söylediğini söyleyerek karşılık veriyor ve boşandığında onu aramasını söylüyor. O dışarı çıkıp bir taksi çağırırken, Antonio'nun dikkati dağılmış ve yere düştüğü için ayakta duran taksiye koşar. Olivia, Vincent koşarak dışarı çıkıp onunla konuşmaya çalıştığında ona iyi olup olmadığını sorar. Onlar tarafından bilinmeyen, paparazziler tarafından fotoğraflandılar. Fotoğraf Vincent, Olivia ve Antonio'ya ait.

Gazetede basıldığında, Vincent'ın karısı ona bu konuda sorular sorar. Vincent ona, Olivia'nın kendisi ile değil Antonio ile buluşacağını ve tesadüfen onlara rastladığını söyler. Avukatından Antonio'yu bularak yalanını gerçekleştirmesine yardım etmesini ister. Başka bir sahnede ise Olivia'nın da paniğe kapıldığını görüyoruz çünkü bu haber yeni filmini mahvedebilir ve yatırımcıları şirketinden uzaklaştırabilir. Bu yüzden Vincent, Antonio'yla bir çift gibi davranıp davranmayacağını sormak için ona geldiğinde, yaklaşan projeleri uğruna hemen kabul eder. 2022 yapımı The Valet izle ya da Vale izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

2 yorum