Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, 1080p Fragman
3,926 İzlenme
Transformers 2
6.0 IMDB Puanı

Transformers 2

(Transformers 2 Revenge of the Fallen)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Dreamworks Pictures
  • Film Süresi 2sa 30dk
Yönetmen
Senaryo Ehren Kruger, Roberto Orci, Alex Kurtzman
Transformers 2 Revenge of the Fallen izle ya da Türkçe adıyla Transformers 2 Yenilenlerin İntikamı izle filmi Michael Bay yönetmenliğinde 2009 yılında vizyona girmiştir. Transformers filmleri serisinin ikinci filmi olan ABD yapımı bilim kurgu ve aksiyon filmleri türündeki filmi 1 Oscar adaylığı, 25 adaylık ve 14 farklı ödül kazanmıştır. Transformers 2 full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Shia LaBeouf, Megan Fox, Josh Duhamel, Tyrese Gibson, John Turturro gibi isimler yer almaktadır.

Transformers 2 Türkçe Dublaj izle filminin konusu ise ilk filmdeki savaştan sonra Autobotlar ile Dünya devletlerinin ortak gücü ile anlaşma yaparlar ve birlikte çalışmaya başlarlar. Görevleri ise dünyayı tehdit etme potansiyeli olan dünya dışı varlıkları tespit edip ayrıca ülkelerin birbirleri ile savaşmamaları için mücadele etmektedirler. Bir süre sonra bir decepticon avı sırasında deception ölmeden önce onlara eski bir Prime olan Fallen’ın hayatta olduğunu ve kendi dünyalarını bizim dünyamız üzerine kuracağını ve yaşam matrixini aradığını söyler. Daha sonra decepticonlar matrixi bulur ve megatronu canlandırırlar. Megatron, Fallen’ın emrinde Sam Witwicky ve Optimus Prime’ı öldürmek için işe koyulur.

Sam ise üniversiteye başlamıştır ancak Allspark’a dokunduğu için bazı semboller görmektedir. Fallen ise bu semboller için onun peşine düşmüştür ve Sam’in peşine bir decepticon yollar. Mikaela ise Sam’i ziyarete geldiği sırada Sam’i decepticon saldırısından kurtarır ve birlikte kaçmaya başlarlar. Transformers 2 Altyazılı izle filminde Decepticonlar tarafından yakalanırlar. Sam’e gördüğü görseller yüzünden işkence ettikleri sırada Optimus gelir ve onları kurtarır. Bu sırada Fallen dünyanın iletişim sistemini ele geçirir ve Sam karşılığında kimseye zarar vermeyeceğini söyler. Daha sonra ekip eski Sektör 7 ajanı Seymour Simmons ile bir araya gelirler. Simmons ile yüzyıllar önce dünyaya gelen autobotlar hakkında konuştuktan sonra çok yaşlı bir decepticon olan Jetfire’ı bulurlar. Jetfire ise zamanında autobotların tarafına geçmiştir ve ekibe yardım eder.

Jetfire ile Mısır’a giderler ve Sam burada liderlik matrisini bulur ve bunu Optimus Prime’ı canlandırmak için kullanmaya karar verir. Daha sonra Optimus’un hurdası Mısır’a getirilir. Ancak Decepticonlar yerlerini tespit eder ve Mısır çölünde yoğun bir savaş başlar. Savaş sırasında Sam ağır yaralanır ve bir süre hayalinde eski Prime’ları gördükten sonra tekrar hayata döner ve Optimus Prime’ı hayata döndürmeyi başarır. Transformers filmleri hayranlarının kesinlikle izlemesi gereken Transformers 2 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitesinde en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde donmadan keyifle izleyebilirsiniz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum