Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, 1080p Fragman
1,977 İzlenme
Transformers 4 Kayıp Çağ
5.6 IMDB Puanı

Transformers 4 Kayıp Çağ

(Transformers: Age of Extinction)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Paramount Pictures
  • Film Süresi 2sa 45dk
Transformers: Age of Extinction ya da türkçe adıyla Transformers 4 Kayıp Çağ izle filmi Transformers filmleri serisinin dördüncü filmidir. Senaryosu Ehren Kruger tarafından yazılan ve 2014 yılında vizyona giren ABD yapımı bilim kurgu ve aksiyon filmleri kategorisindeki Transformers 4 full izle filminin yönetmenliğini ise Michael Bay yapmıştır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Mark Wahlberg, Jack Reynor, Nicola Peltz, Stanley Tucci, Kelsey Grammer, Sophia Myles, Bingbing Li, Titus Welliver, TJ Miller gibi oyuncular yer almaktadır.

Transformers 4 Türkçe Dublaj izle filminin konusundan bahsetmek gerekirse, milyonlarca yıl önce dinozorların yok olmasına sebep olan Transformersların yaratıcısı olan ırk dünyayı ele geçirmek için dünyada bazı hammaddeleri oluşturmuşlardır. Günümüzde bu teknolojiyi kullanmak için bir şirket bu maddeyi kutuplarda çıkarmaktadır. Bir önceki filmde olan olaylardan sonra insanlar ise Transformersları düşman olarak belirlemişlerdir ve autobotlar dahil aranmaktadır. Ancak işin arkasında CIA ile çalışan bu şirket vardır ve transformerslar yakalandığında eritilerek insanların ürettiği yeni transformerslarda kullanılmaktadır. Ayrıca devletin kurduğu özel bir birimin başındaki isim, yaratıcıları için çalışan ve Optimus Prime’ı bulmaya çalışan Lockdown ile birlikte çalışmaktadır.

Ayrıca Lockdown, Optimus Prime’ı ele geçirirse bu şirkete bir tohum verme sözü verir. Tohum patlatıldığı şehirde daha çok Transformers üretebilmeleri için bir hammadde oluşturmaktadır. Bu sırada Texas’ta yaşayan Cade Yeager isimli mücit ise kızı ile birlikte yaşamaktadır. Transformers 4 izle filminde geçimini sağlamak için bazı elektronik araçların tamirini yaparken eski bir kamyon satın alır ve onu garajına getirerek tamir etmekle uğraşır. Daha sonra tırın içinde bir füze bulunca onun bir Transformers olduğunu anlar ve sonunda tamir ederek Optimus Prime’ı iyileştirmeyi başarır. Cade’in ortağı ise ödülü kazanmak için yetkililere haber verir ve bir süre sonra eve gelen Transformersları avlayan devlet görevlileri ile çatışma çıkar. Bu sırada Cade ve kızı Tessa, Tessa’nın erkek arkadaşının yardımı ile kaçmayı başarır ancak Lockdown peşlerine düşer.

Optimus kendine geldikten sonra diğer Autobotları çağırır ve bir plan yapmaya başlarlar. Cade ise CIA’e ait bir dronu hackler ve sonunda şirketi bulur. Ekip daha sonra şirkete sızarak neyin peşinde olduklarını bulmak ister ancak şirkette yaşanan sıkıntılardan sonra peşlerine düşerler ve Transformersların yardımı ile kurtulurlar. Daha sonra şirket Megatron’a benzeyen ve daha sonra Megatron olarak geri dönecek kendi ürettikleri Galvatron’u Transformersların peşine takarlar. Ancak Galvatron kontrolü kendi sağlar ve kendisi saldırı yapar. Kısa süreli bir çatışmadan sonra Lockdown’ın gelmesi ile Optimus Prime yakalanır ancak Optimus’u gemiye götürdükleri sırada Tessa’yı da alırlar. Cade ise kızını kurtarmak için autobotlar ile birlikte Lockdown’nın gemisine sızar ve Optimus Prime ve Tessa’yı kurtarırlar.

Bu sırada Joshua, Su Yueming ve Darcy tohumu patlatmak için Hong Kong’a gidince ekip onları durdurmak için peşlerinden gider. Ancak Decepticonslar ve Lockdown çok güçlü olunca Optimus Prime dinazor şeklinde dünyada yüzyıllardır gizlenen Transformersları uyandırır ve birlikte savaşmak için ikna ederek büyük bir savaşa girerler. Transformers 4 izle ya da Transformers 4 Kayıp Çağ izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile donmadan kesintisiz olarak en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni farkıyla 4K Full HD ve 1080p kalitede izleyen herkese iyi Transformers filmleri dileriz.