Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
3,303 İzlenme
Transformers 5 Son Şövalye
5.2 IMDB Puanı

Transformers 5 Son Şövalye

(Transformers: The Last Knight)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Paramount Pictures
  • Film Süresi 2sa 34dk
Transformers: The Last Knight izle ya da Türkçe adıyla Transformers 5 Son Şövalye izle filmi Transformers filmleri serisinin beşinci filmi olarak 2017 yılında Michael Bay yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Aksiyon ve bilim kurgu filmlerine ısrarla izlemesini tavsiye ettiğimi Transformers 5 full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Mark Wahlberg, Josh Duhamel, John Turturro, Glenn Morshower, Laura Haddock, Isabela Moner, Jerrod Carmichael, Santiago Cabrera, Anthony Hopkins gibi oyuncular yer almaktadır.

Transformers 5 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, 5. yüzyılda Britanya Kralı Kral Arthur ve ordusu büyük bir meydan savaşını kaybetmek üzerelerdir. Büyücü Merlin ise Dünya’ya çok önceden gelmiş ve saklanmakta olan bir grup Transformers ile temas halindedir ve Britanya’nın savaşı kazanması için onlardan yardım ister. Transformers ise ona uzay teknolojisine ait ve daha sonra yüzyıllar sonra gelecek bir tehlike için saklamasını istediği bir asa verir ve asa bir ejderhaya dönüşerek Britanya’nın savaşı kazanmasına yardım eder.

Film günümüze döndüğünde ise Optimus Prime Cybertron’a ulaşmıştır ve burada yaratıcısı Quintessa ile karşılaşır. Her ne kadar onu yok etmek için saldırıya geçsede başarılı olamaz ve Quintessa onu etkisi altına alarak Dünya’ya dönüp asayı ele geçirmesi ve Dünya’yı ele geçirmesi için gönderir. Dünya’da ise Transformerslar yine insanlar tarafından tehlikeli olarak görülmektedir ve ABD ordusunun yeni bir birimi tarafından yeniden avlanmaktadırlar. Cade Yeager ise dünyada saklanan bir autobota yardım eder ancak ölmesine engel olamaz. Ölümünden önce ise autobot Yeager’a bir tılsım verir. Bu sırada burada yaşayan küçük kız Izabella ile tanışır. Bu sırada olay yerine gelen yetkililer Cade’i yakalamak için gelirler ancak Bumblebee ve Hound’un yardımı ile kurtulurlar.

Diğer tarafta Megatron ve diğer decepticonlarda tılsımın peşindedir. Transformers 5 Altyazılı izle filminde bir süre sonra hükümet ve decepticonlar Cade ce diğer autobotların yerini bir hurdalıkta tespit eder. Ancak tehlikeyi fark eden Cade Yeager ve arkadaşları kaçmayı başarır ve daha ileride terk edilmiş bi kasabada decepticon ve ajanlar ile çatışmaya girerler. Bu sırada yüzyıllardır Dünya’da efendisine hizmet eden insan boyutundaki Transformers Cogman ortaya çıkar ve onları kaostan kurtararak İngiltere’ye Sir Edmund Burton ile tanışmaya götürür. Edmund Burton ayrıca Oxford Üniversitesi profesörlerinden Viviane Wembly’yi de getirtir. Ekip bir araya geldiğinde Burton onlara geçmişte Dünya’da olan ve transformerslarında dahil olduğu bazı savaşları anlatır ve Viviane’in Merlin’in soyundan geldiği ve asayı bir tek onun kullanabileceği ortaya çıkar.

Transformers 5 izle filminde ekip daha sonra asayı bulmak için bir denizaltı ile okyanusun dibinde bulunan gizli bir Transformers yerleşkesine giderler. Ancak bir süre sonra TRF ekibi ve özel ajanlarda onları takip ederek asanın bulunduğu yere gelirler. Daha sonra ortaya çıkan Optimus Prime, Viviane’den asayı alarak gider. Transformers filmleri serisinin beşinci filmi Transformers 5 Son Şövalye izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitesinde en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

4 yorum