Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
90 İzlenme
Vampirler Bronx’ta
5.6 IMDB Puanı

Vampirler Bronx’ta

(Vampires vs. the Bronx)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 85 dakika
Yönetmen
Senaryo Oz Rodriguez, Blaise Hemingway
Vampirler Bronx'ta izle filmi (New York'un en kuzeydeki ilçesi) tırnaklarını yaptırırken, yeni sakini Vivian, salon sahibi Becky'den Becky'nin salonunu mahallenin her yerinde arazi satın alan emlak grubu Murnau Properties'e satacağını öğrenir. Vivian ayrıldıktan sonra, Murnau komisyoncusu Frank Polidori satışı tamamlamak için gelir ve bir vampirin Becky'yi öldürmesini izler.

Miguel Martinez, Tony'nin sahibi olduğu ve kapanma tehdidi altındaki yerel bir köşe mağazası olan Primo bodega'yı kurtarmak için para toplamak için bir blok partisi düzenliyor. En iyi arkadaşları Bobby ve Luis ona katılır; üçü bodega'da büyüdü. Miguel, mahallenin soylulaştırıldığına dair endişelerini dile getiriyor. Daha sonra Murnau tarafından satın alınan bir adliye binasının önüne posterleri asarken, adamların kendisini izlediğini görür ve Henny'nin çetesinin bir üyesi olan Slim tarafından kovalanır; Slim, adamlardan biri tarafından öldürülür. Miguel Tony'ye kaçar ve Bobby ve Luis ile saklanır. Vampir onu aramak için içeri girer ve üçü de onun hiçbir aynada görünmediğini fark eder.

Ertesi gün Blade'i izlerler ve vampirleri öldürmekle ilgili bildikleri her şeyi gözden geçirirler. Vampirlerin gün ışığında nerede dinlendiklerini bulmaya çalışmak için Murnau Emlak ofisini ziyaret ederler; Frank, Bronx'tan oldukları için ortadan kaybolabileceklerini ve kimsenin fark etmeyeceğini söyleyerek onları tehdit eder. Çocuklar masasından bir dosya alıp kaçarlar. Bronx boyunca vampir yuvaları için planlar içeren bir USB sürücü ve ayrıca bir iskelet anahtarı buluyorlar. Yuvanın adliye binası olduğunu keşfederler ve içeri girerler. Miguel bir tabutu açarken kendisini filme çeker ve onları kovalayan bir vampiri ortaya çıkarır. Polis tarafından izinsiz girdikleri için yakalandılar ve Bronx sakinleri tarafından karşı karşıya kaldılar. Miguel herkese videoyu kanıt olarak göstermeye çalışır, ancak yalnızca boş bir tabutu açtığını gösterdiğinde gülüp geçer. Frank'e gün ışığına çıkması için meydan okur. ama Frank bunu yapıp çalınan dosyayı geri istediğinde dehşete düşer. Vampirlere insan hizmetçisi olduğu ortaya çıkan Frank, Miguel'in anahtarı sakladığını öğrenir ve üçlüyü avlamak için Henny ve çetesini işe alır.