Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
1,057 İzlenme
Addams Ailesi
5.8 IMDB Puanı

Addams Ailesi

(The Addams Family)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi BRON Studios
  • Film Süresi 1sa 26dk
Senaryo Charles Addams, Matt Lieberman, Pamela Pettler
Animasyon filmleri hayranlarının izlemesi gereken yapımlardan biri olan The Addams Family izle ya da Addams Ailesi Türkçe Dublaj izle filmi 2019 yılında Conrad Vernon ve Greg Tiernan yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Senaryosu Charles Addams’a ait olan ABD yapımı bu animasyon filmleri arasında önemli bir yere ait olan fantastik, korku ve komedi filmleri kategorisinde yer alan yapımın karakter seslendirmelerini ise Oscar Isaac, Charlize Theron, Chloë Grace Moretz, Finn Wolfhard, Nick Kroll, Snoop Dogg, Bette Midler ve Allison Janney gibi ünlü isimler yapmıştır.

Kesinlikle izlenmesi gereken animasyon filmleri listesinde yer alan Addams Ailesi izle filminin konusu ise, Gomez ve Morticia'nın düğün töreninde öfkeli bir kalabalık olay çıkartır ve onları Addams ailesinin geri kalanıyla birlikte uzaklaştırır. Çıkan olaylardan sonra Gomez ve Morticia, kimsenin ölmediği bir yer olan New Jersey'e taşınmaya karar verir. New Jersey’e geldiklerinde terk edilmiş bir akıl hastanesini kendilerine ev yaparlar. Aradan geçen on üç yılın ardından Addams Ailesi izle hayatlarını dünyadan izole bir şekilde sürdürürken ailenin en küçüğü olan Pugsley, her Addams ailesi üyesinin katıldığı bir etkinlik olan Mazurka'ya hazırlar. Bir TV sunucusu Margaux Needler, Addams ailesinin evini keşfeder ancak aile değişmeyi reddettiğinde kasabayı ondan kurtarmaya kararlıdır.

Pugsley, Gomez ve Fester’ın yardımcı olmasına rağmen Mazurka'nın gelenekleri ve baskısıyla mücadele etmeye çalışır. Margaux'un Addams ailesini ortadan kaldırmaya yemin etmesi herkesi şaşırtır. Addams'ın evine gittiklerinde evin altında gizli bir oda bulurlar ve bu odada Margaux'nun kasabadaki her eve gizli kamera yerleştirdiğini ifşa ederler. Addams Ailesi izle ile ilgili sosyal medyada karalama kampanyaları başlar. Margaux evlerine giren ikiliyi yakalar ve tavan arasına hapseder ve Margaux, kasaba halkını Addams Ailesinin yaşadığı eve saldırmak için gazlar. Öfkeli kalabalık eve saldırmaya başlar ve Addams Ailesi içerde mahsur kalır. The Addams Family ya da türkçe adı ile Addams Ailesi izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede, donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi animasyon filmleri dileriz.
Serinin diğer filmleri 1