Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, 1080p Fragman
18,313 İzlenme
Aykut Enişte
7.1 IMDB Puanı

Aykut Enişte

(Brother in Love)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi BKM
  • Film Süresi 1sa 55dk
Yönetmen
Senaryo Giray Altinok, Cem Gelinoglu
2019 yılında vizyona giren Aykut Enişte 1 izle filmi, yönetmenliğini Onur Bilgetay'ın yaptığı yerli bir komedi filmidir. Senaryosunu başrol oyuncusu Cem Gelinoğlu ve Giray Altınok tarafından kaleme alınan Aykut Enişte full izle filmi, Aykut Enişte filmleri serisinin ilk filmidir. Filmin oyuncu kadrosunda ise Cem Gelinoğlu, Melis Babadağ, Ege Kökenli, Müfit Kayacan, Lale Basar, Selen Domaç gibi oyuncular yer almaktadır.

Komedi filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken yerli komedi filmlerinden biri olan Aykut Enişte 1 izle filminin konusuna gelirsek, yalnızlığından şikâyetçi olan ve aile özlemi çeken bir adam olan Aykut'un başına gelenleri anlatmaktadır. Aykut, evlenip yuva kurmanın hayali ile yaşayan genç bir adamdır ve sevgilisi Nurhan ile hayallerini gerçekleştirmeye adım adım yaklaşan Aykut, beklenmedik bir durumla karşı karşıya kalır. Nurhan ile düğünlerine bir hafta kala dükkânına hırsız giren Aykut, tüm birikimini kaybeder.

Sigortadan parasını almak isteyen ancak kendi ihmali nedeniyle dükkâna hırsızın girmesi, sadece Aykut’un maddi kaybına neden olmaz aynı zamanda başına türlü işler açılmasına da neden olur. Dükkânın zarar tespitini yapmak için sigortadan gelen Gülşah'ın, Aykut’tan küçük bir iyilik istemesi herkesin hayatının değişmesine neden olur. Kendi hâlinde kimsesiz bir adam olan Aykut, bir anda kendisini iki ailenin damadı olarak bulur. Aykut, içine düştüğü bu karışık durumdan kendisini kurtarmaya çalışacaktır. En iyi yerli komedi filmlerinden biri olan Aykut Enişte izle filmini Full HD ve 1080p kalitede, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle izleyen herkese iyi komedi filmleri dileriz.
Serinin diğer filmleri 1