Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
9,092 İzlenme
Buck Wild’ın Buz Devri Maceraları
4.5 IMDB Puanı

Buck Wild’ın Buz Devri Maceraları

(The Ice Age Adventures of Buck Wild)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi 20th Century Studios
  • Film Süresi 1sa 22dk
Yönetmen
Senaryo Ray De Laurentis, Jim Hecht, William Schifrin
2022 yılında vizyona giren The Ice Age 6 Adventures of Buck Wild izle ya da Türkçe adıyla Buck Wild'ın Buz Devri Maceraları izle filmi, yönetmenliğini John C. Donkin’in yaptığı bir filmdir. Buz Devri 6 izle filmi, ABD yapımı olup senaryosunu Jim Hecht, Ray DeLaurentis ve William Schifrin isimleri tarafından yazılan, macera ve komedi filmleri türünde yer alan bir animasyon filmidir. Buz Devri filmleri serisinin altıncı bölümü bölümü olan Buck Wild'ın Buz Devri Maceraları izle filmi, seriden bağımsız olarak çekilen bir yan ürün filmidir. Filmin karakter seslendirmelerini ise Simon Pegg, Vincent Tong, Aaron Harris, Utkarsh Ambudkar, Justina Machado gibi oyuncular yapmıştır.

Buz Devri filmleri hayranlarının kesinlikle izlemesi gereken filmlerden biri olan Buck Wild’ın Buz Devri Maceraları Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Crash ve Eddie adlı iki kardeş oldukça hareketli ve macera arayan sıçanlardır. Elli ise onlar için endişelenen bir mamuttur ve diğer iki kardeş Ellie’yi hiçbir zaman dinlemezler. Bir gün yaramazlık yaptıkları sırada yanlışlıkla bir çığa neden olurlar ve ekibin yaz kampını yerle bir ederler. Ellie'nin kocası Manny ise Crash ve Eddie'ye kampın yıkılmasına neden oldukları için fırça atar. Kendini suçlu hisseden Crash ve Eddie gizlice dışarı çıkar ve kamptan ayrılırlar. Manny'ye kızgın olan Ellie, onları bulmak için Manny ile birlikte peşlerine düşer.

Crash ve Eddie, Buz Devri son filminde dinozorlarla dolu bir ülke olan Lost World'ün girişine rastlarlar ve burada onları yemeye çalışan iki yırtıcı hayvanla başları derde girer. İkili kaçarken onlara yardım eden Buck Wild ile karşılaşırlar ve onlara Orson adında büyük bir beyne sahip bir dinozorun sürgünden kaçtığını ve Kayıp Dünya'yı yönetmeye geldiğini söyler. Buck Wild izle, Crash ve Eddie'yi evlerine geri götürmeye çalışır, ancak Kayıp Dünya'nın girişini bir kayanın kapattığını fark eder. Daha sonra Orson adlı dinazor gelir ve çıkışı kapattığını söyler. Bunun üzerine ekip kaçar ve Buck'ın sığınağına giderler. Burada Buck, hayvanların barış içinde bir arada yaşaması için bir ekibin nasıl bir parçası olduğunu ikiliye söyler ve Orson'ın ekibine katılmayı kabul etmediğini, çünkü onun güçlülerin zayıflara hükmettiği ve kendisinin hükümdarı olduğu bir dünyaya inandığını söyler.

Buck Wild’ın Buz Devri Maceraları izle filminde ayrıca, Orson'ı daha önce yendiklerini ancak nasıl kaçtığını kimsenin bilmediğini ve adadaki iki yırtıcı kuşu ateşle kontrol edebildiğini anlarlar. Daha sonra, bu iki yırtıcı Buck'ın sığınağını bulur, ancak eskiden Buck'ın ekibinden olan Zee, yırtıcıları gaz kullanarak etkisiz hale getirir ve onları kurtarır. Buck'ı yakalamak için iki yırtıcı kuşun yeterli olmadığını gören Orson, daha fazla yırtıcı bulmaya gider ve yeni yırtıcı ordusu, sulama deliklerine saldırır. Ekip dağıldıktan sonra gerginleşen Buck ve Zee, sıçanlarla birlikte yardım almaya giderler. Daha sonra Lost Lagoon'a giderler ve eski arkadaşları Momma T-rex'i çağırırlar. Momma çektikleri diş ağrısı nedeniyle bayılırken, Orson ve yırtıcıları gelip onlara saldırır. Bu sırada Orson Buck’ı yakalar ve diğerlerinin kaçmasına izin verir.

Zee ve sıçanlar, Buck'ı kurtarmak için plan yaparlar. Daha sonra Ellie ve diğerleri, Crash ve Eddie'nin Kayıp Dünya'ya girdiklerini ve girişi bulduktan sonra onlara yardım etmek için Kayıp Dünya’ya girerler. Zee ve sıçanlar Buck'ı kurtardıktan sonra diğerlerinin yardımıyla Orson ve ordusuyla savaşmaya devam ederler. Buz Devri 6 izle ya da Buck Wild’ın Buz Devri Maceraları izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.
Serinin diğer filmleri 5

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

16 yorum