Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
1,244 İzlenme
Felekten Bir Gece
7.7 IMDB Puanı

Felekten Bir Gece

(The Hangover)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Warner Bros.
  • Film Süresi 1sa 40dk
2009 yılında vizyona giren The Hangover 1 izle ya da Türkçe adıyla Felekten Bir Gece 1 izle filmi, yönetmenliğini Todd Phillips'in yaptığı ABD yapımı bir filmdir. Senaryosu Jon Lucas ve Scott Moore isimleri tarafından kaleme alınan The Hangover 1 full izle filmi komedi filmleri türünde yer almaktadır. The Hangover filmleri serisinin ilk bölümü olan Felekten Bir Gece izle filminin oyuncu kadrosunda ise Bradley Cooper, Ed Helms, Zach Galifianakis, Heather Graham, Justin Bartha, Ken Jeong, Jeffrey Tambor gibi oyuncular yer almaktadır.

Kesinlikle izlemeniz gereken komedi filmleri arasında yer alan The Hangover Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, üç arkadaş, Las Vegas'ta bir bekarlığa veda partisinden önceki geceyi hatırlamadan uyanırlar ve bekar olan arkadaşları kayıptır. Arkadaşlar düğünden önce arkadaşlarını bulmak için Las Vegas’ın altını üstüne getirirler. Angelenos Doug Billings ve Tracy Garner ile evlenmek üzeredir. Düğünden iki gün önce, dört arkadaş Doug, Doug'ın en iyi iki arkadaşı Phil Wenneck ve Stu Price ve Tracy'nin erkek kardeşi Alan Garner, Las Vegas'ta 24 saatlik bir bekarlığa veda partisi için Tracy'nin babasının Mercedes'ine atlar ve yolculuğa başlar. Evli bir lise öğretmeni olan Phil, arkadaşlarıyla birlikteyken öğrencileriyle aynı olgunluk düzeyine sahiptir. Diş hekimi Stu, her şey için endişelenir, özellikle de onu sürekli kontrol eden kız arkadaşı Melissa'yı düşünmektedir.

Geleneksel erkek bağlanma ritüellerini onaylamadığı için Stu, ona Napa Vadisi'nde bir şarap tadım turuna çıkacakları hakkında yalan söylemek zorunda kalır. Ne olursa olsun, arkadaşlarının tavsiye ve isteklerine karşı, sonunda onunla evlenmeyi planlar. Ve Alan, batı dünyasının sosyal lütufları olarak kabul edilen şeylerden habersiz görünüyor. Las Vegas'a varışlarının ertesi sabahı, her biri en kötü akşamdan kalmayla otel süitlerinde uyanırlar. Son on iki saat içinde ne olduğunu hatırlamadan uyanan ekip, süiti darmadağınık bir halde bulur ve süitte olmaması gereken bazı şeyler var ve süitte olması gereken bazı şeyler eksiktir.

Phil, Stu ve Alan, Doug sadece ellerindeki küçük bilgi parçalarını kullanarak bulmaya çalışırken, süite belirli şeylerin nasıl girdiğini ve kayıp eşyalara ne olduğunu keşfetmek için bir yolculuğa çıkarlar. Ancak önümüzdeki birkaç saat içinde Doug'u bulamayacaklarlarını düşünmeye başlarlar ve zaman aleyhlerine işlemektedir. Ekip Tracy'ye neden Los Angeles'a henüz dönmediklerini açıklamak zorunda kalacaklardır. En iyi komedi filmleri arasında yer alan The Hangover izle ya da Felekten Bir Gece izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.
Serinin diğer filmleri 2