Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
31,782 İzlenme
Split
7.3 IMDB Puanı

Split

(Parçalanmış)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Universal Pictures
  • Film Süresi 1sa 57dk
Senaryo M. Night Shyamalan
M. Night Shyamalan tarafından yönetmenliği ve senaryosu yazılan Split izle (Parçalanmış) filmi 2016 yılında vizyona girmiştir. Korku filmleri kategorisindeki Split izle filminin oyuncu kadrosunda James McAvoy, Anya Taylor-Joy, Betty Buckley isimleri yer almaktadır. Ayrıca Split izle 2000 yılında vizyona giren Unbreakable filminin bağımsız bir devam filmi niteliğindedir.

Split Türkçe Dublaj izle filminin konusu ise şöyle, Kevin Wendell çocukluğundan beri süren psikolojik bir kimlik bozukluğu problemi ile mücadele etmektedir. Kevin, doktoru Karen sayesinde 23 farklı kişiliği ile bir süredir idare edebilmektedir. Ancak Kevin’in bu 23 farklı kişiliğinden olan karakterleri arasında da baskın olan Barry asıl kontrolü elinde tutan karakterlerinden biriydi. Daha sonra Kevin bir doğum günü partisinden evlerine gitmekte olan üç kızı kaçırır ve onları bir hayvanat bahçesinin altındaki sığınağa kilitler. Kızlar daha sonra buradan kaçma girişiminde bulunurken Kevin’in diğer karakterlerinden biriyle iletişime geçerek kaçmaya çalışırlar ancak başarılı olamazlar.

Bir süre sonra Dr. Fletcher, Kevin’in baskın karakteri Dennis ile kızları serbest bırakması konusunda konuşmak için hayvanat bahçesine gider. Ancak Dennis, Fletcher’ı da rehin alır. Daha sonra kontrolü canavar ele alır ve boş bir trene biner ve geri döndüğünde Fletcher’ı öldürür. Daha sonra rehin aldığı diğer kızları öldürdükten sonra sıra Casey’a sıra geldiğinde o Kevin’in gerçek kimliğini ortaya çıkaran ismini söyler ve kendine gelen Kevin 2 yıldır vücudunu kontrol edemediğini fark eder ve yaptıkları yüzünden Casey’a kendisini öldürmesi için yalvarır.

Kevin’in bu davranışı diğer 23 kişiliği arasında bir savaş başlatır ve bu savaşı Patricia kazanır. Patricia kontrolü geri alınca tekrar canavara verir ve Casey’in peşine düşer. Parçalanmış izle ya da Split izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitesinde donmadan, En iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.
Serinin diğer filmleri 2