Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
2,669 İzlenme
Ölümsüz
7.3 IMDB Puanı

Ölümsüz

(Unbreakable)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Touchstone Pictures
  • Film Süresi 1sa 46dk
Unbreakable izle filmi ya da türkçe adıyla Ölümsüz izle filmi M. Night Shyamalan yönetmenliği ve senaryosu yazılan 2000 yapımı ABD yapımı süper kahraman filmidir. Bilim kurgu filmleri severlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz Ölümüsüz izle filminin oyuncu kadrosunda ise Bruce Willis, Samuel L. Jackson, Robin Wright Penn, Spencer Treat Clark ve Charlayne Woodard isimleri yer almaktadır. Film ayrıca üç bölümden oluşmaktadır.

Ölümsüz Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, David Dunn isimli adam gençliğinde okul takımının gelecek vaadeden bir futbolcusudur ancak kariyerinden vazgeçmiştir ve şimdilerde bir okulun güvenlik görevlisi olarak çalışmaktadır. David bir tren kazasından tek sağ kurtulmuştur ve bu kazanın anma töreninde arabasının camında bir not bulur. Bir zaman sonra kendisinin hiç hasta olmadığını ancak oğlunun bir kemik hastalığı olduğunu fark edince Elijah ile buluşurlar ve kendisi bu hastalıkla ilgili bir teori geliştirir. Elijah ona süper kahramanların gerçek olduğunu söyleyince David kendini spor salonunda test eder ve güçleri karşısında şoke olur.

David kendi teorisini ve küçükken yaşadığı bir kazanın bu hastalığı tetiklediğini söyler. David bunun üzerine kendisini denemek için bir suçlu bulur ve onu engellemek ister ancak havuza düşünce suçlunun bir aileyi öldürmesine engel olamaz. Bu olaydan sonra David eski eşi ile barışır. En sonunda Elijah’ın sanat sergisine gider ve burada onun annesi ile tanışır. Aralarında geçen bir konuşmadan sonra David’in geçirdiği tren kazasının Elijah tarafından ayarlandığını fark eder.

Elijah ise kendisinin kötü bir süper kahraman olduğunu ve lakabının ise Mr. Glass olduğunu açıklar. Sonrasında David tarafından polise teslim edilir. Unbreakable izle ya da Ölümsüz izle filmini Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı izle dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitesinde en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden donmadan tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.
Serinin diğer filmleri 2