Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
1,138 İzlenme
Testere 4
5.9 IMDB Puanı

Testere 4

(Saw 4)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Twisted Pictures
  • Film Süresi 1sa 33dk
Senaryo Patrick Melton, Marcus Dunstan, Thomas H. Fenton
2007 yılında vizyona giren Saw IV izle ya da Türkçe adıyla Testere 4 izle filmi, yönetmenliğini Darren Lynn Bousman’ın yaptığı ABD yapımı bir filmdir. Senaryosu Patrick Melton, Marcus Dunstan, Thomas Fenton isimlerinin yazdığı Testere 4 full izle filmi korku filmleri türünde yer almaktadır. Testere filmleri serisinin dördüncü filmi olan Saw 4 izle filminin oyuncu kadrosunda ise Tobin Bell, Scott Patterson, Costas Mandylor, Betsy Russell, Lyriq Bent gibi oyuncular rol almaktadır.

Testere 4 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Jigsaw'ı yakalamaya takıntılı bir polis memuru olan Daniel Rigg, Jigsaw'un saplantısının üstesinden gelmeyi öğrenirken ortakları Eric Matthews ve Mark Hoffman'ı kurtarması gereken en son test serisinin odağında kendini bulur. Jigsaw'ın ölümüne rağmen ve iki meslektaşının hayatını kurtarmak için Teğmen Rigg, onu sınırlarına kadar test etmeyi vaat eden yeni bir oyunda yer almak zorunda kalır. Jigsaw ve çırağı Amanda ölür ve şimdi, Dedektif Kerry'nin cinayet haberi üzerine, iki deneyimli FBI ajanı Strahm ve Perez, deneyimli Dedektif Hoffman'a Jigsaw'ın en son tüyler ürpertici kalıntılarını gözden geçirmesi ve yapbozu bir araya getirmesi için yardım etmek için dehşete düşmüş topluluğa geliyor.

SWAT Komutanı Rigg kaçırılıp bir oyunun içine atıldığında, Jigsaw'un dokunmadığı son subayın bir dizi çılgın tuzağı aşması ve eski bir dostu kurtarması ya da ölümcül sonuçlarla yüzleşmesi için sadece doksan dakikası vardır. Gelmiş geçmiş en iyi korku filmlerinden biri olan Saw 4 izle ya da Testere 4 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede keyifle sitemizden izleyen herkese iyi filmler dileriz.