Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
6,116 İzlenme
The Wolverine
6.7 IMDB Puanı

The Wolverine

(The Wolverine)
Yönetmen
Senaryo Mark Bomback, Scott Frank
2013 yılında vizyona giren The Wolverine izle ya da diğer adıyla Wolverine izle filmi, Marvel Çizgi Romanlarının Wolverine karakterine özel ürettiği bir süper kahraman filmidir. X-Men filmleri serisinin altıncı filmi olan ve aynı zamanda Wolverine filmleri üçlemesinin ikinci filmi olan The Wolverine izle filminin yönetmenliğini James Mangold yaparken, filmin senaryosu ise Scott Frank ve Mark Bomback isimleri tarafından kaleme alınmıştır. X-Men 3 izle filmindeki olaylardan sonra Logan, Japonya’ya gider ve burada yıllar önce tanıştığı eski bir dost ile çetin bir mücadeleye girer. Filmin oyuncu kadrosunda ise Hugh Jackman, Rila Fukushima, Tao Okamoto, Hiroyuki Sanada, Famke Janssen, Will Yun Lee gibi oyuncular yer almaktadır.

X-Men 6 izle ya da The Wolverine Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, 1945 yılında Logan, Nagazaki yakınlarındaki bir Japon esir kampında tutulmaktadır. Ancak Nagazakiye atom bombası atıldığı sırada Logan, Ichirō Yashida adlı bir Japon subayını patlamadan kurtarır. Wolverine full izle filmi günümüze döndüğünde ise, zamanla unuttuğu anıları tekrar canlanmaya başlar. Bir teknoloji şirketinin CEO'su olan Ichirō adına, insanların ölümlerini öngörme yeteneğine sahip bir mutant olan Yukio, Logan’ı bulur. Ichirō ölüm döşeğindedir ve Logan'a olan borcunu ödeyebilmesi için Yukio ona Japonya'ya eşlik etmesini ister.

The Wolverine altyazılı izle filminde Logan, Tokyo'da Ichiro'nun oğlu Shingen ve torunu Mariko ile tanışır ve Ichirō, Logan'ın iyileştirme yeteneklerini kendi vücuduna aktarmayı teklif eder, bu sayede Ichirō'nin hayatını kurtarır ve Logan'ın Logan'ın bir lanet olarak gördüğü neredeyse ölümsüzlüğünü ondan almayı teklif eder. Ancak bu teklifi Logan reddeder ve Tokyo’dan ayrılmaya karar verir. Ancak o gece, Ichiro'nun doktoru Dr. Green, Logan'ın vücuduna bir şey sokar. Sabah olduğunda ise Yukio Logan'a Ichiro'nun öldüğünü söyler. Ichiro’nun cenazesinde Yakuza mafyası Mariko'yu kaçırmaya çalışır, ancak Logan ve Mariko birlikte kaçmayı başarır. Kaçış esnasında Logan vurulur ancak yaraları eskisi gibi kolayca iyileşmez.

Kovalamacadan sonra Logan ve Mariko bir otele sığınır. Bu sırada birbirlerine aşık olmaya başlarlar. Yukio ise yeteneğini kullanarak Logan'ın öldüğünü görür ve onu uyarmaya gider. Ancak öncesinde Mariko yakalanır. Mariko’yu kaçıranlardan birini sorguya çeken Logan ve Yukio, Mariko'nun nişanlısı Noburo Mori ile karşı karşıya gelir. X-Men 6 izle ya da X-Men filmleri serisinin Wolverine karakterine özel yapılan ve ikinci film olan The Wolverine izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, donmadan, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.