Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
3,349 İzlenme
X-Men 3
6.7 IMDB Puanı

X-Men 3

(X-Men: The Last Stand)
 • Yapım Yılı
 • Ülke
 • Yapım Şirketi Twentieth Century Fox, Marvel Enterprises
 • Film Süresi 1sa 44dk
X-Men 3 Konusu
  2006 yılında vizyona giren X-Men filmleri serisinin üçüncü filmi X-Men: The Last Stand izle ya da Türkçe adıyla X-Men 3 izle filmi Marvel çizgi romanlarından beyaz perdeye uyarlanan ABD yapımı süper kahraman filmidir. X-Men 2 izle filminin devamı olan X-Men 3 Son Direniş izle filmi serinin üçüncü filmi olma niteliğini taşımaktadır. Filmin yönetmenliğini Brett Ratner yaparken senaryosu ise Simon Kinberg ve Zak Penn isimleri tarafından kaleme alınmıştır. X Men 3 full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Hugh Jackman, Halle Berry, Ian McKellen, Famke Janssen, Anna Paquin, Kelsey Grammer, James Marsden, Rebecca Romijn, Shawn Ashmore, Aaron Stanford, Vinnie Jones, Patrick Stewart gibi oyuncular yer almaktadır.

  En sevilen Marvel filmleri arasında yer alan X-Men serisinin üçüncü filmi X-Men 3 Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, 1986 yılında Charles Xavier ve Erik Lehnsherr, henüz çocuk olan Jean Gray’in evini ziyarete gider ve onu okulları X-Mansion'a davet eder. Bu olaydan 10 yıl sonra ise bir iş adamı olan Warren Worthington, oğlunun kanatlarını kesmeye çalışırken mutant olduğunu öğrenir. Günümüzde ise bir şirket, mutantlara bir duyuru yapar ve isteyen mutantlara tedavi olarak X-genini bastırmak için bir aşı geliştirdiğini duyurur. Bu tedavinin kaynağı ise Alcatraz Adası'ndaki tesisde yaşayan Jimmy adlı genç bir mutantın genomundan yaratılmıştır.

  X-Men’lerden Rogue dahil olmak üzere bazı mutantlar tedaviyle ilgilenir ancak diğerleri bunun bazı sorunlara yol açacağını düşünür. Magneto, tedaviye karşı çıkanlarla birlikte Mutant Kardeşliği'ni yeniden kurar ve takipçilerini tedavinin mutant ırkı yok etmek için zorla kullanılacağı konusunda uyarır. Pyro'nun yardımıyla Magneto, Callisto ve birkaç mutantı yanına alır. Daha sonra tutuklu olan Mystique'i kurtarmak için konvoya saldırırlar ve beraberindeki diğer tutuklu mutantları serbest bırakırlar. Ancak bu sırada bir görevli tarafından ateşlenen ve tedaviyi içeren aşının önüne atlayan Mystique, Magneto için kendini feda eder, ancak Magneto, onun insana dönüşmesinden sonra terk eder.

  X-Men 3 altyazılı izle filminde Scott, Jean Grey'in kaybetmenin acısını hala yaşamaktadır ve onun anısına Alkali Gölü'ne gider. Bir süre sonra Jean, Summers'a görünür, ancak onu öper ve enerjisini emerek öldürür. Bir sorun olduğunu fark eden Xavier, Logan ve Storm'u olay yerine gönderir ve ikili göle geldiklerinde telekinetik olarak yüzen kayalar ve Summers'ın gözlüklerini bulduktan bir süre sonra Jean’i baygın bir halde bulurlar. Logan ve Storm okula döndüklerinde, Xavier Logan'a Jean onları kurtarmak için kendini feda ettiğinde, karanlık ve son derece güçlü bir alternatif kişilik olan Phoenix'in ortaya çıktığını açıklar. Jean uyandığında, onun Summers'ı öldürdüğünü ve bir zamanlar tanıdığı Jean Gray olmadığını anlar ve Phoenix’in ortaya çıkmasıyla, Logan'ı bayıltır ve çocukluğundaki evine gider.

  Magneto, Jean'in yaşadığını öğrenir ve X-Men ekibiyle aynı anda Jean’in evine gelirler. Magneto ve Xavier içeri girer ve ikisi de Phoenix yeniden ortaya çıkmasıyla evi yok eder ve Magneto ve Logan onu durduramadan Xavier'i parçalara ayırır. Daha sonra Jean, Magneto ile beraber gider. FBI, Mystique'i sorguladıktan sonra, Magneto'nun ormandaki üssünü keşfeder. Ancak kamptaki yaşam formlarının hepsi Multiple Man'in kopyaları olduğu için bir sonuca varamazlar. Magneto ve ekibi bir köprüyü manyetik bir ortam yaratarak adaya doğru saldırıya geçer. Bu sırada adadaki güvenlik güçleri direnirken X-Men ekibi gelir ve Magneto’nun ekibiyle savaşmaya başlar.

  Ada’da çıkan çatışmalar ve savaş sırasında Kitty Pryde, Jimmy'yi Juggernaut'tan kurtarır. Diğer tarafta ise Logan, Colossus'un onu Magneto'ya fırlatmasını ve Hank McCoy'un Magneto'ya tedavi aşısını enjekte etmesini sağlar. Bu sayede güçlerini kaybeder. Ancak ordunun gelmesiyle Jean içindeki Phoenix’i ortaya çıkarır ve ortalığı yok etmeye başlar.Logan ise yeniden iyileşebilme gücünü kullanarak Jean’e yaklaşmayı başarır ve sevdiği kadını kendi elleriyle öldürmek zorunda kalır. X-Men: The Last Stand izle ya da X-Men 3 Son Direniş izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, 4K Full HD ve 1080p kalitesinde, donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi X-Men filmleri dileriz.