Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Not : Telif Hakları Nedeniyle Kaldırılmıştır

2,093 İzlenme
After Yang
6.7 IMDB Puanı

After Yang

(After Yang)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi A24, Cinereach
  • Film Süresi 1sa 41dk
Yönetmen
Senaryo Kogonada, Alexander Weinstein
2021 yılında vizyona giren After Yang izle filmi, yönetmenliğini Kogonada’nın yaptığı ABD yapımı bir filmdir. Senaryosu Kogonada ve Alexander Weinstein tarafından kaleme alınan After Yang full izle filmi dram ve bilim kurgu filmleri türünde yer almaktadır. Bir ailenin robotik çocuklarını tamir etme girişiminin anlatıldığı After Yang 2021 izle filminin oyuncu kadrosunda ise Colin Farrell, Jodie Turner-Smith, Justin H. Min, Malea Emma Tjandrawidjaja, Haley Lu Richardson gibi oyuncular rol almaktadır.

Bilim kurgu filmleri severlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz filmlerden biri olan After Yang Türkçe Dublaj izle filminin konusu ise şöyle, Jake ve Kyra çifti daha önce Brothers & Sisters şirketinden satın aldıkları robotik bir çocuk olan evlat edinen kızları Mika ve Yang ile birlikte yaşamaktadırlar. Yang tepkisiz kaldığında, Jake onu tamir etmeye çalışır, ancak Brothers & Sisters şirketi, Yang'ın değiştirilmesini önerir. Bu değişim ise vücudunun ayrışacağı anlamına gelmektedir. Mika'yı üzmek istemeyen Jake, robotik çocuğunu kurtarmaya kararlıdır ve bir geri dönüşte Yang, Mika'ya evlatlık olmasına rağmen hala ailenin bir parçası olduğuna dair güvence verir.

Jake, Yang'ı, Yang'ın içinde gizli bir kamera olduğunu iddia ettiği şeyi keşfeden Russ adlı ucuz bir tamirciye götürür. Jake, kameranın aslında Yang'ın hafıza bankası olduğunu söyleyen Cleo adlı bir müze uzmanına götürür. Sonrasında ise Jake eve gider ve Yang'ın anılarını izler. Bunlar, Ada adında bir kadınla geçirdiği zaman da dahil olmak üzere Yang'ın hayatının her gününden kısa klipler içermektedir. Ertesi gün Jake, Yang'ı Cleo'ya götürür ve Yang, gerçekten yaşayamaması nedeniyle üzgündür. Jake, Ada'nın izini sürer ve Jake'in Yang'ın onunla bir ilişki içinde olduğuna dair şüphelerini doğrular. Jake ve Kyra, Yang'ın çürümesine ve anılarını müzeye bağışlamasına izin vererek devam etmeye karar verirler. Yang ve Kyra, ölümden sonraki yaşamın imkansızlığını tartışırlar.

After Yang altyazılı izle filminde Jake, Yang'ın yeni bir ürün olmadığını söyleyen eski sahibi Nancy ile konuşur. Jake, hafıza bankasında Yang'ın anılarının çoğunun kilidini açan bir ayar keşfeder ve Yang'ın, Jake veya Nancy'nin ona sahip olmadan önce, Ada adında bir kadınla bir ilişki geliştirdiği bir hayat yaşadığını öğrenirler. Ada'nın ise bir araba kazasında öldüğü ortaya çıkar. Daha sonra Yang, yaşlılıktan ölene kadar annesine bakar ve küçük Ada, Jake'e Yang'ın anılarındaki kişinin büyük halası olduğunu söyler. 2021 yapımı bilim kurgu filmi After Yang izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede keyifle sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.