Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
1,827 İzlenme
Churuli
7.5 IMDB Puanı

Churuli

(Churuli )
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Chembosky Motion Pictures
  • Film Süresi 2sa
Senaryo Hareesh S., Vinoy Thomas
2021 yapımı Churuli izle filmi Lijo Jose Pellissery yönetmenliğinde vizyona giren ve Vinoy Thomas’ın kitabından esinlenerek, Hareesh S. tarafından senaryosu yazılan bir Hint filmidir. İki gizli polisin bir suçluyu aramak için gittiği köyde mahsur kalmaları ile başlayan gizemli olayların anlatıldığı korku filmleri türünde yer alan Churuli full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Vinay Forrt, Chemban Vinod Jose, Jaffar Idukki gibi oyuncular yer almaktadır.

Hint filmleri ve korku filmler iseverlerin kaçırmaması gereken filmlerden biri olan Churuli Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, kaybolduklarında insanları yanlış yönlendiren bir varlığı yakalamak için ormana giden bir keşiş, güzel ve gizemli bir ormana denk gelene kadar her yeri arar, ancak tüm hayvanlar, ağaçlar ve bitkiler onu tanıyormuş gibi davranırlar. Bir süre sonra, topa benzeyen bir karıncayiyene rastlar ve onu sepetine koyar. Daha sonra çocuklarına oynamaları için köyüne götürürken karıncayiyenin konuşmasını duyar. Keşiş onu dinler, ancak keşiş yolunu kaybedince, karıncayiyen ona doğru yolu göstermeyi teklif eder. Keşiş bu karıncayiyenin, peşine düştüğü varlık olan Perumadan olduğunu anlamaz.

Churuli Altyazılı izle filminde daha sonra iki polis, kauçuk ağaçları için çukur kazma bahanesiyle Joy adlı bir adamı tutuklamak için gizli bir ormana gider ve zorlu bir yolculuğunun ardından, tüm insanların tek çatı altında yaşadığı ve hep birlikte eğlendiği bir bara ulaşırlar. Polislerden genç olan Shajivan, arkasında garip bir sarmal olan iki uzaylı benzeri yaratık hayal eder. Bir gün yolda yürürken, kendisini daha önce gördüğünü söyleyen yaşlı bir kadınla tanışır ve çukur kazmaya geldiğini söyleyince kadının saldırısına uğrar. Shajivan durumdan korkar ve amirinden destek birliği çağırmasını isteyerek hepsini tutuklamasıyla ilgili şaka yapar.

Aradan üç gün geçer ve polisler hala aradıkları adamı bulamamıştır. Shajivan yürüyüş yaparken bazı gizemli ışıkların ve aralarında hareket eden bazı varlıkların olduğu terk edilmiş bir ev bulur. Daha sonra köyde köylülerle değişik oynayan polisler gittikçe köylülere alışır ancak ertesi gün bir adam nehir kıyısında ölü bulunur. Sabah olduğunda ise Anthony, Shajivan'ın ortalıkta olmadığını fark eder ve bir gün sonra tekrar karşılaştıklarında önceki gece nerede olduğunu sorar, ancak Shajivan, Anthony'e hayal gördüğünü söyleyerek olayı geçiştirir.

İkili bir gece tuhaf sesler duymaya başlar ve Anthony, Shajivan'a ormanı nasıl bu kadar iyi bildiğini ve daha önce gelip gelmediğini sorar. Garip sesler gelmeye devam eder ve daha sonra Shajivan'ın rüyasında gördüğüne benzer iki yaratık görürler. Uzaylıya benzeyen bu yaratıklar ikiliyi korkutunca, Shajivan ateş eder ve spiral bu sefer parlayarak arkada belirir. Bu olay üzerine köylülerden biri onları ormanda bırakarak geri döner. Korku filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken Hindistan yapımı 2021 Hint filmi olan Churuli izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi Hint Filmleri dileriz.