Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
7,265 İzlenme
Code 8
6.1 IMDB Puanı

Code 8

(Kod 8)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Collective Pictures
  • Film Süresi 1sa 38dk
Yönetmen
Senaryo Chris Pare, Jeff Chan
2019 yılında Jeff Chan tarafından senaryosu ve yönetmenliği yapılan Kanada yapımı Code 8 izle filmi bilim kurgu ve aksiyon filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken filmler arasındadır. Jeff Chan’in 2016 yılında kısa metrajlı olarak çektiği filmin uzun metrajlı versiyonu olan Code 8 full izle filmin oyuncu kadrosunda ise Stephen Amell, Greg Bryk, Robbie Amell, Peter Outerbridge gibi isimler yer almaktadır.

Code 8 Türkçe Dublaj izle filminin konusu ise insanların, aralarında yaşayan özel yeteneklere sahip kişilerin yaşadığını fark etmesi ile hükümetin bu süper güçlü insanları kayıt almak istemesi ile başlıyor. Bir süre sonra Güçler olarak bilinen bu insanlara ait yeni bir şehir inşaa edilirken bu insanlar bir süre sonra marjinalleşir ancak ikinci sınıf insan muamelesi görmeye başlarlar. 90'lı yıllarda ise The Trust isimli örgüt bu özel yetenekli insanların vücutlarından aldıkları sıvılarla uyuşturucu üretmeye başlar ve tüm sokaklara satmaya başlarlar.

Polis teşkilatı ise gelişmiş dronelar ile suçlarla mücadele etmeye çalışır. Yetenekli insanlar arasında olan Connor Reed ise kanser olan annesi ile birlikte yaşamaktadır ve ikinci sınıf insan muamelesi gördükleri için annesinin tedavisini de karşılayamaz haldedir. Connor, kayıt altına alınmamış günlük işlerde çalışmaktadır ancak bir polis baskını sırasında bir yetenekli öldürülür. Polis Teşkilatı aynı zamanda şehrin farklı bölgelerinde operasyonlar yapmaya devam eder ve Trust’ın bir laboratuvarına da baskın yapılır ve çıkan çatışmada çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirilir.

Örgütten biride Reed ile tanışır ve arkadaşlarının uyarısına rağmen Reed onlarla giderek kirli işlere bulaşır. Garrett ise Reed’in yeteneklerinin farkındadır ve onun potansiyelini çıkarıp annesinin tedavisi için gerekli parayı kazanması için işe alır ve potansiyelini çıkarabilmesi için onu eğitmeye başlar. Bilim kurgu filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken filmlerden biri olan Code 8 izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.