Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
966 İzlenme
Crimes of the Future
6.1 IMDB Puanı

Crimes of the Future

(Geleceğin Suçları)
Senaryo David Cronenberg
Crimes of the Future izle filmi 2022 yılında David Cronenberg yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Senaryosu da David Cronenberg tarafından kaleme alınan Crimes of the Future izle ya da Türkçe adıyla Geleceğin Suçları izle filmi Kanada, Fransa, Yunanistan ve İngiltere ortak yapımı bir filmdir. dram ve korku filmleri türünde yer alan bir bilim kurgu filmleri türünde yer alan Crimes of the Future hd izle filminin oyuncu kadrosunda ise Viggo Mortensen, Lea Seydoux, Scott Speedman, Kristen Stewart gibi oyuncular rol almaktadır.

Bilim kurgu ve korku filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken filmlernden biri olan Crimes of the Future Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, insanlar yakın bir gelecekte yeni dönüşümler ve mutasyonlarla sentetik bir ortama uyum sağlar. Ünlü performans sanatçısı Saul Tenser, ortağı Caprice ile birlikte avangard performanslarda organlarının metamorfozunu halka açık bir şekilde sergilemektedir. İnsanoğlunun sentetik çevresine uyum sağlamayı öğrendiği çok da uzak olmayan bir geleceğe derin bir dalış yapmak, kulağa aynı derecede hırslı geliyor. Bu evrim, insanları doğal durumlarının ötesine ve biyolojik yapılarını değiştiren bir metamorfoza taşır.

Bazıları trans-hümanizmin sınırsız potansiyelini benimserken, diğerleri onu denetlemeye çalışıyor. Her iki durumda da, Hızlandırılmış Evrim Sendromu hızla yayılıyor. Saul Tenser, bu yeni durumu benimsemiş, vücudunda yeni ve beklenmedik organlar filizlemiş sevilen bir performans sanatçısıdır. Partneri Caprice ile birlikte Tenser, sadık takipçilerinin gerçek zamanlı tiyatroda hayrete düşmeleri için bu organların çıkarılmasını bir gösteriye dönüştürdü. Ancak hem hükümetin hem de garip bir alt kültürün not almasıyla Tenser, en şok edici performansının ne olacağını düşünmek zorunda kalıyor. 2022 yapımı Crimes of the Future izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi film izle sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.