Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Alternatif Fragman
2,213 İzlenme
Derin Korku
5.8 IMDB Puanı

Derin Korku

(Sea Fever)
Yönetmen
Senaryo Neasa Hardiman
2019 yılında vizyona giren Sea Fever izle ya da Türkçe adıyla Derin Korku izle filmi, senaristliği ve yönetmenliği Neasa Hardiman tarafından yapılan bir filmdir. İngiltere, Belçika, İsveç ve İrlanda ortak yapımı olan Derin Korku full izle filmi bilim kurgu, dram, gizem ve korku filmleri türünde yer almaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Hermione Corfield, Dougray Scott, Connie Nielsen gibi oyuncular rol almaktadır.

Derin Korku Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, derin deniz faunasının davranış kalıplarını inceleyen bir üniversite öğrencisi Siobhan, altı kişilik mürettebatı olan balıkçı teknesinde 6 kişi ile yolculuğa çıkar. Yola çıktıklarında Sahil Güvenlik, balık açısından zengin olan planladıkları varış yerinin yasak bölgede olduğu konusunda onları uyarır. Diğerlerinden habersiz olan Gerard ise onları yine de bölgeye götürür, çünkü bu gezide gemiyi tutmak için büyük bir balığa ihtiyacı vardır. Yasak bölgede tekne bilinmeyen, sürü benzeri bir nesneye çarpar ve durur. Omid, gövdede garip çatlaklar keşfeder. Gerard onların midye olduğunu düşünür. Siobhan'ın araştırması için gemide dalış ekipmanı olduğu için Gerard, tekneyi serbest bırakması için silahlı bir bıçakla gönderir.

Su altında, tekneye yapışan şeylerin aşağıdaki devasa biyo-ışıldayan organizmanın dokunaçları olduğunu görür. Bunu duyan Gerard, bunun yeni keşfedilmiş bir dev kalamar türü olabileceğini düşünür. Mürettebat onu ağ ile yakalamaya çalışır, ancak yaratık çok ağırdır. Ağı serbest bırakırken, Johnny'nin kolu makineye takılır ve kurtulurken ip tarafından kesilir. Siobhan ufukta başka bir gemi görür. O, Gerard ve Johnny yardım isterler. Gemide çoğu intihar etmiş ve bir adamın gözleri çıkarılmış gibi görünen mürettebatın cesetlerini bulurlar. Gemiden teknelerine geri dönerken yaratığın tekneyi bıraktığını görürler ve ağları indirirler. Bu sırada ağa büyük bir balık takılır ve bu da morallerini yükseltir. Siobhan ve Johnny flört eder ve Johnny, Siobhan'ın bir enfeksiyondan kaynaklandığından şüphelendiği bir ateş geliştirir, ancak elini kontrol etmeyi reddeder.

Korku filmleri severlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz filmlerden biri olan Sea Fever izle ya da diğer adıyla Derin Korku izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, En iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle sitemizden izleyen herkese iyi filmler dileriz.