Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
2,128 İzlenme
Dual
5.9 IMDB Puanı

Dual

(Dual)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi XYZ Films
  • Film Süresi 1s a34dk
Yönetmen
Senaryo Riley Stearns
Dual izle filmi 2022 yılında Riley Stearns yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Senaryosunu da filmin yönetmenliğini yapan Stearns’ın yazdığı Dual hd izle filmi Finlandiya ve ABD ortak yapımı bir filmidir. Bilim kurgu ve gerilim filmleri türünde yer alan Dual full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Karen Gillan, Aaron Paul, Beulah Koale gibi oyuncular rol almaktadır.

Bilim kurgu filmleri severlerin kesinlikle izlemesini tavsiye ettiğimiz filmlerden biri olan Dual Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, film bir düello ile başlıyor ve iki adamın bir sahada hayatları için savaştığını görüyoruz. Rakibini bıçakladıktan sonra, bir adam kazanan olarak ortaya çıkar. Hayatta kalan, öldürdüğü adamın iki katı büyüklüğündedir. Ev sahibi, artık dublör olmayacağını, bundan sonra orijinal Robert Michael olmayı tercih edeceğini ilan eder. Yakında hayatından pek memnun olmayan Sarah, annesiyle yüzleşmekten korkar ve çoğunlukla aramalarından kaçınır. Şu anda bir proje üzerinde çalışan ve uzakta yaşayan bir erkek arkadaşı Peter vardır. Sarah zamanını evde tek başına, sevdiği Meksika yemeklerini yiyip ardından cinsel iştahını tatmin ederek geçirir. Peter ve Sarah arasındaki görüntülü aramalar zamanla kısalır.

Başlangıçta Sarah yalnız kalmak istedi ve daha kısa bir görüşmeyi tercih etti, ancak Peter ve onun arasında giderek artan bir mesafe olduğunu fark ettiğinde, ilişkileri üzerinde çalışmak ister. Dual altyazılı izle filminde Sarah bir sabah kanlı bir yatakta uyanır. Uykusunda kan kustuğunu fark eder ve duş aldıktan sonra doktora gider. Doktor Sarah'nın ne çektiğini bilmiyordu ama tehlikeli bir şey olabileceğinden korktular. Sarah videosu, ertesi gün Peter'ı aradı. Onun dikkatini çekmeyi umarak vücudunu sergilemek istedi. Ama Peter onun yerine ölümcül hastalığının haberini onunla paylaştı. Numarası Sarah tarafından birincil irtibat kişisi olarak verilmişti ve hastane onu durumu hakkında bilgilendirmişti. Sarah, ölme olasılığının %98 olduğunu doğrulayan doktoruyla tanıştı. %2'nin ne için olduğunu sordu ve doktor bunun marjinal bir hata olduğunu söyledi.

Sonuç olarak, doktora göre Sarah ölecekti. Sarah'a cenazesini planlamasını ve aynı zamanda yenisini alma ihtimalini araştırmasını tavsiye etti. Sarah, çiftlerin ölen kişinin ailesinin sevdiklerini kaybetmenin üzüntüsüyle başa çıkmasına nasıl yardımcı olduğuna dair videolar izledi. Sarah, değiştirme sürecini anlamak için bir konsültasyona karar verir. Bilim kurgu filmleri kategorisinde yer alan 2022 yapımı Dual izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi film izle sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum