Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
3,188 İzlenme
Dünyalı (The Man from Earth)
7.9 IMDB Puanı

Dünyalı (The Man from Earth)

(The Man from Earth)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Falling Sky Entertainment
  • Film Süresi 1sa 27dk
Senaryo Jerome Bixby
The Man from Earth izle ya da Türkçe adıyla Dünyalı izle filmi 2007 yılında Richard Schenkman yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Kült filmler arasın yer alan ve dram ve bilim kurgu filmleri türünde olan bu muhteşem fantastik film Dünyalı full hd izle filminin senaryosunu Jerome Bixby yazmıştır. Bilim kurgu filmleri severlerin ölmeden önce kesinlikle izlemesi gereken filmlerden olan bu muhtelem filmin oyuncu kadrosunda ise David Lee Smith, Tony Todd, John Billingsley, Annika Peterson, Ellen Crawford gibi oyuncular yer almaktadır.

The Man from Earth Türkçe Dublaj izle filminin konusu ise şöyle, John Oldman isimli bir üniversite profesörü taşınmak üzere eşyalarını topladığı sırada okuldan meslektaşları ona veda etmek için evine gelirler ve John’un neden taşındığı konusunda tartıştıkları sırada John binlerce yıldır dünyada yaşadığıyla ilgili bir hikaye anlatmaya başlar. Dünyalı 1 izle filminde John’un anlattığı mağara adamı hikayesi arkadaşlarının ilgisini çeker ve onlara bazı sorular sorarlar ve her sorularına cevap aldıkları zaman şaşkınlıkları artmaya başlar ancak bunun bir hikayemi yoksa gerçek mi olduğu konusunda tereddüte düşerler. John 14 bin yıldır yaşadığını iddia eden ve bunu destekleyen hikayelerine devam ettikçe arkadaşları gittikçe gerilir ve birbirleri ile tartışarak John’un üzerine gitmeye devam ederler.

John hikayesini anlatmaya devam ettikçe her 10 yılda bir yer değiştirmesinin sebebinin insanların yaşlanmadığını fark etmemesi için yaptığını açıklar. Hikayeye inanmak istemeyen arkadaşları ne yaptığını anlamak için ısrarlar sorular sorarlar ve herkes kendi uzmanlık alanında bildiği ve aklına gelen bütün soruları sorarlar. Dünyalı 1 Türkçe Dublaj izle filminde John, Sümerlerden Babillere kadar hatta Buda’ya kadar çok gerçekçi hikayeler anlatmaya devam eder ve arkadaşlarını şaşırtmaya devam eder. Ancak yakın arkadaşları bu anlattığı her şeyin herhangi bir kitaptan öğrenebileceğini savunur. Hatta laboratuvarda test yapmak içinde davet ederler ancak John kabul etmez.

Daha sonra konu daha da derinlere iner ve John anılarını anlatmaya devam ederken konu dinlere gelir ve arkadaşları arasında her ne kadar inanmak istemeyenler olsa da John, İsa olduğunu iddia eder ve ortalık bir anda gerilir. Kesinlikle izlemeniz gereken filmler arasında yer alan The Man from Earth ya da bildiğimiz adıyla Dünyalı izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese keyifli seyirler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

28 yorum