Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Alternatif Fragman
9,667 İzlenme
Her (Aşk)
8.0 IMDB Puanı

Her (Aşk)

(Aşk)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Annapurna Pictures
  • Film Süresi 2sa 6dk
1 Oscar Ödülü, 157 adaylık ve toplamda 74 ödül kazanan Her izle ya da Türkçe adıyla Aşk izle filmi 2013 yılında Spike Jonze yönetmenliğinde vizyona girmiştir. ABD yapımı bilim kurgu ve romantik filmler kategorisinde yer alan Her full izle filminin senaryosu da yönetmen Jonze tarafından yazılmıştır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Scarlett Johansson, Joaquin Phoenix, Amy Adams, Rooney Mara, Olivia Wilde, Chris Pratt gibi ünlü oyuncular yer almaktadır.

Bilim kurgu ve romantik filmler severlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz Her (Aşk) Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, çok uzak olmayan bir gelecekte teknoloji yeterince ilerlemiştir. Los Angeles’ta yaşayan Theodore Twombly isimli içine kapanık ve yalnız adam kendisi gibi yazarların bulunduğu bir şirkette çalışmaktadır. Yakın bir zamanda çocukluk aşkı Catherine ile olan ayrılığını atlatmakta zorlanan Theodore, yapay zeka ile geliştirilmiş sanal asistan özelliği olan bir paket satın alır.

Kısa bir yardımdan sonra satın aldığı sanal asistanın kadın sesine sahip olmasını ister ve bir süre sonra tanışırlar. Adının Samantha olduğunu söyleyen yapay zekanın öğrenme ve gelişme yeteneğinden etkilenen Theodore onunla etkileşim kurmaya devam eder. Aynı zamanda Catherine ile boşanma konusunda isteksiz olduğu için imzalaması gereken evrakları da sürekli ertelerken bu sırada Samantha ile sürekli dertleşmeye başlar.

Bir süre sonra Samantha, Theodore'u bir arkadaşının kendisine çöpçatanlık yaptığı bir kadınla görüşmesi konusunda ikna eder ve Theodore randevuya gider ancak bu görüşme çok iyi geçmez. Daha sonra ilişkiler hakkında Samantha ile dedikodu yaparlar ve ona aynı zamanda komşusu olan Amy ile bir süre üniversitedeyken sevgili olduklarından bahseder. Theodore ve Amy artık yakın arkadaştır ve Amy aynı zamanda evlidir. Bir süre sonra Samantha ile sanal seks yaparlar. Samantha’nın Theodore’un yazılarına olan hayranlığı ilişkilerine de yansır. Bu sırada Amy ile kocası ile bir tartışmadan sonra boşanır. Amy ona kocası Charles’ın bir yapay zeka ile arkadaş olduğunu söylemesi üzerine Theodore’da ona kendi sanal asistanı ilişkisi olduğunu itiraf eder.

Aşk (Her) izle filminde daha sonra Catherine ve Theodore boşanma işlemleri için tekrar buluştuğunda Theodore ona Samantha’dan bahseder. Catherine ise onun bir bilgisayar ile insanlar arasındaki ilişkiden kopacağı için endişelenir. Samantha ise Catherine ve Theodore arasındaki olayı fark eder ve ona Isabella isimli hayat kadınını gönderir. Theodore gönülsüz olarak kabul eder ancak Isabella geldiğinde kısa bir süre sonra rahatsız olur ve onu gönderince Samantha ile araları bir süreliğine bozulur.

Daha sonra Amy ile aralarında konuşurken Samantha ile ilgili kafasındaki soru işaretlerinden bahseder ancak Amy ona kendini nasıl mutlu hissediyorsa öyle davranması gerektiğini söyler. Theodore eve döndüğünde ise Samantha ile konuşarak barışırlar ve Samantha ona şüphelerini gidermesi için onun yazılarını bir kitap haline getirdiği bir hediye gönderir. Theodore, Samantha’ya yapay zekaların modellenebildiğini söyler ancak kısa bir süre sonra Samantha çevrimdışı olunca Theodore korkar ve paniğe kapılır. Tekrar çevrimiçi olduğunda ise güncelle yaptığını söyler.

Bir süre sonra Theodore ona başka insanlarla konuşup konuşmadığını sorar ve Samantha’nın binlerce kişi ile konuştuğunu ve çoğuna aşık olduğunu söyleyince Theodore şok olur. Kesinlikle izlemeniz gereken filmlerden biri olan Her izle ya da Aşk izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitesinde, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde donmadan keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.