Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

King, Dual Fragman
2,631 İzlenme
İyi, Kötü ve Çirkin
8.8 IMDB Puanı

İyi, Kötü ve Çirkin

(Il buono, il brutto, il cattivo)
Yönetmen
Senaryo Luciano Vincenzoni, Sergio Leone, Agenore Incrocci
Sergio Leone yönetmenliğinde 1966 yılında vizyona giren İyi Kötü ve Çirkin 1080p izle orijinal adı Il buono, il brutto, il cattivo olan filminin senaryosunu ise Luciano Vincenzoni, Sergio Leone ve Agenore Incrocci yazmıştır. 25 milyon $ hasılat elde eden ve IMDb top 250 filmleri arasında dokuzuncu sırada olan bu filmin sadece 1 adaylığı bulunmaktadır. Gelmiş geçmiş en iyi filmler listesinde üst sıralarda yer alan bu kült yapımın oyuncu kadrosunda ise Clint Eastwood, Eli Wallach, Lee Van Cleef, Aldo Giuffre ve Luigi Pistilli gibi isimler bulunuyor.

Bir Avuç Dolar izle ve Birkaç Dolar İçin izle filmleri ile üçlemeyi tamamlayan ve en iyi filmler listesinde her zaman üst sıralarda yeri garanti olan İyi, Kötü ve Çirkin filminin konusu ise, Çirkin lakaplı Tuco isimli kanun kaçağının üzerine ödül konmuştur ve İyi lakaplı Sarışın isimli kovboy ile birlikte kasabaları dolaşan ikilidir. Bir gün işler ters gider ve İyi ve Çirkin arasında anlaşmazlık çıkar. Yollarını ayırmaya karar veren Sarışın, Tuco’nun ellerini bağlı yürüterek onu cezalandırır. Sonrasında ise Tuco, Sarışının peşine düşer ve eninde sonunda yakalar ve o da Sarışın’ı elleri bağlı şekilde çölde aç susuz yürütür. Kötü lakaplı Sentenza ise elinde yüksek miktarda altın olan eski asker Bill Carson’ın peşindedir. Bu üçlü çölün ortasında tesadüfen karşılaşırlar ve planlar değişir.

Altınlar için işbirliği yapmaya karar veren İyi, Kötü ve Çirkin üçlüsü yola koyulur. Gelmiş geçmiş geçmiş efsane filmler arasında kendisine her zaman yer bulan İyi, Kötü ve Çirkin izle filmini Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden bu muhteşem üçlünün maceralarını tek part halinde sitemizden izleyen herkese keyifli seyirler dileriz.