Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

2,682 İzlenme
Kaçak Yolcu
5.6 IMDB Puanı

Kaçak Yolcu

(Stowaway)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Augenschein Filmproduktion
  • Film Süresi 1sa 56dk
Yönetmen
Senaryo Joe Penna, Ryan Patrick Morrison
Stowaway izle ya da Türkçe adıyla Kaçak Yolcu izle filmi 2021 yılında Joe Penna yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Almanya ve ABD ortak yapımı bilim kurgu ve gerilim filmleri türündeki Kaçak Yolcu full izle filminin senaryosu ise Joe Penna ve Ryan Morrison tarafından yazılmıştır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Anna Kendrick, Daniel Dae Kim, Shamier Anderson, Toni Collette isimleri yer almaktadır.

Stowaway Türkçe Dublaj izle filminin konusu ise Mars'ta iki yıl sürecek bir görevde olan MTS-42 isimli uzay aracının personel kadrosu Marina Barnett, David Kim ve Zoe Levenson’dan oluşmaktadır. MTS-42 Dünya’dan kalktıktan bir süre sonra Barnett gemide bilincini kaybetmiş ve orada olmaması gereken bir destek mühendisi Michael Adams’ı bulur. Michael gemide işlem yaparken kablolara takılmış ve düştükten sonra bilincini kaybetmiştir. Michael’in gemide olması ile planlar değişir ve fazladan oksijene ihtiyaçları vardır. Barnett, Mars’ta yapılması gereken deneyi acil olarak gemide yapılmasını ister.

Deney başarılı olmazsa Mars’a ulaşamadan boğulacaklardır ve Barnett kendi hayatlarını kurtarmak için kontrol merkezinden çözüm bulmasını ister. Ancak tek şansları daha önce yapılmamış ve yapılması tehlikeli olan diğer rokete geçip oradaki sıvı oksijeni tekrar geri döndürmek olacaktır. Kaçak Yolcu Türkçe Dublaj izle filminde işler zora girince Barnett ve David, Michael’in ölmesi konusunda fikir birliğine varırken Zoe onları başka bir çözüm bulunabileceği konusunda 10 gün beklemek için ikna eder. Bir süre sonra David, Michael’la konuşarak ona durumu anlatır ve Michael durumu kabullenirken Zoe onu durdurur ve beklemesi konusunda uyarır.

Kaçak Yolcu Türkçe Dublaj izle filminde daha sonra David yetiştirdiği yosunların öldüğünü ve oksijenlerinin azaldığını söyler ve bu kez iki kişinin ölmesi an meselesidir. Bunun üzerine David’de iplere tırmanarak diğer rokete geçmeyi kabul eder ve Zoe ile birlikte sıvı oksijene ulaşmak için iplere tırmanırlar. Sıvı oksijene ulaşıp çözüm bulmaya yaklaşırlar ancak Güneş’te gerçekleşen patlama aşırı radyasyona neden olur ve bir roketi geride bırakmak zorunda kalırlar.

Ekibin talihsizliği devam ederken aralarından biri mecburen radyasyona maruz kalacaktır ve Barnett gemiyi komuta etmek için mecburen hayatta kalmak zorundadır. Zoe kendini feda ederek diğer silindiri alır ve geminin dışında uzayda sürüklenerek gözden kaybolur. Stowaway izle ya da Kaçak Yolcu izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede tek par halinde donmadan keyifle izleyebilirsiniz.