Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
1,409 İzlenme
Last Survivors
4.7 IMDB Puanı

Last Survivors

(Last Survivors)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Yadav Productions
  • Film Süresi 1sa 38dk
2021 yılında vizyona giren Last Survivors izle filmi, yönetmenliğini Drew Mylrea’ın yaptığı ABD yapımı bir filmdir. Senaryosunu Josh Janowicz’in kaleme aldığı Last Survivors full izle filmi gerilim ve bilim kurgu filmleri türünde yer almaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Drew Van Acker, Alicia Silverstone, Stephen Moyer, Mark Famiglietti gibi oyuncular yer almaktadır.

Bilim kurgu filmleri severlere tavsiye ettiğimiz filmlerden biri olan Last Survivors Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Troy Belstair 2002 yılında oğlu Jakey ile Chicago’da bir ormana gider ve annesinin öldürüldüğü Üçüncü Dünya Savaşı hakkında ona yalan söyler. O zamandan beri Jakey, ateist babasının emir ve inançlarına uyarak vahşi doğada ahşap bir kulübede yaşar. Tory, Jakey'e paketlenmiş, işlenmiş gıda kullanmak yerine yiyecek için avlandıkları, insanın ilkel köklerinin ne kadar önemli olduğunu öğretir. Bu yüzden hayvanlara büyük ölçüde güvenirler ve ayrıca yiyecekleri, baharatları ve ilaçları korumak için bir kulübe işletmektedirler.

Jakey babasının tüm emirlerini yerine getirmesine rağmen, kitaplarını, dergilerini ve Jakey'in çok sevdiği dergide basılmış bir kadın resmini sakladığı gizli bir teneke kutuyu ondan saklar. Last Survivor full izle filminde kitap okumayı çok seven Jakey, bir gün kendisinin de adasını bulacağı ve biriyle aile kuracağı inancıyla tüm konuşmalarında sürekli olarak Robinson Ailesi'nin maceralarından bahseder. Jakey ve Troy kendi yarattıkları bir bölgede yaşamaya başlarlar ve hayatta kalan son birkaç kişiden biri olduklarına inanırlar ve yabancı olarak adlandırdıkları bazı insanlar onlara zarar vermek ve yiyeceklerini veya bölgelerini çalmak istemektedir. Bu nedenle, ne zaman bir kişi topraklarını işgal etse, Troy onları hiç düşünmeden vurur ve öldürür.

Last Survivors izle, Jeff Williams adında bir kişinin kendi bölgelerine girmesi ve dışarıdakilerle uğraşırken Troy'un yaralanmasıyla başlar. Bir süre sonra Troy'un yarası enfekte olur ve sahip olduğu antibakteriyel ilaçların tarihi de geçmiştir. Ayrıca ilaç getirmek için kendi bölgesinin dışına çıkacak durumda değildir ve bu nedenle Jakey'den ilacın bulunduğu yeri gösteren bir haritasını çıkarmasını ister. Jakey hiç çıkmadı bölgesinden, Troy’un acı içinde olması ve oğlunun yabancılarla uğraşmaya hazır olup olmadığından emin değildir. Ancak bu inançla Jakey bu göreve çıkmaya hazırlanır.

Jakey bölgenin dışında, ailesinden ve şehir hayatından uzakta huzur ve boşluk aramak için bir kulübede tek başına yaşayan Henrietta ile tanışır. Jakey, Henrietta'ya aşık olur ve onu öldürmemeye karar verir. Sonrasında ise ilacı çalıp oradan ayrılır ama babası kadını sorduğunda Jakey ona onu öldürdüğü söyler. Daha sonra Jakey, konserveden eti çalar ve tekrar Henrietta'nın kulübesine dönüp onunla buluşur. Jakey'in bir kadına delicesine aşık olması, babasıyla arasında sorunlar yaşanmasına neden olur. Henrietta ise Jakey'nin babasının başından beri yalan söylediği şeyleri ona anlattığı dış dünyayla bağlantısı haline gelir. 2021 yapımı bilim kurgu filmi Last Survivors izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.