Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
42,524 İzlenme
Limitless
7.4 IMDB Puanı

Limitless

(Limit Yok)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Relativity Media
  • Film Süresi 1sa 45dk
Yönetmen
Senaryo Leslie Dixon, Alan Glynn
2011 yılında vizyona giren Limitless izle ya da Türkçe adıyla Limit Yok izle filmi, yönetmenliğini Neil Burger’ın yaptığı ABD yapımı bir filmdir. Bilim kurgu ve gerilim filmleri türünde yer alan Limit Yok full izle filminin senaryosu ise Leslie Dixon tarafından kaleme alınmıştır. Alan Glynn'in The Dark Fields isimli romanından uyarlanan Limitless full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Bradley Cooper, Abbie Cornish, Robert De Niro, Andrew Howard, Anna Friel gibi oyuncular yer almaktadır.

Kesinlikle izlemeniz gereken en iyi filmler arasında yer alan Limit Yok Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, Eddie Morra isimli yazar son zamanlarda kötü günler geçirmektedir. Kız arkadaşı Lindy ile ayrıldıktan sonra bir süre eve kapanır ve bir gün dışarı çıktığında eski karısı Melissa'nın erkek kardeşi Vernon ile karşılaşır. Vernon ona NZT-48 adlı yeni bir ilaç göstererek ona sorunlarında yardımcı olacağını söyler. Eddie ilk başlarda ilacı umursamaz ama daha sonra mükemmel bir hatırlama elde ettiğini ve küçük ayrıntıları ve bilgileri inanılmaz bir hızla analiz edebildiğini fark eder. Hap etkisini göstermeye başladığı sırada yaşadığı apartmanda ev sahibinin karısı ona bağırmaya başlar, ancak yeni gücüyle onu sakinleştirir ve hukuk fakültesi ödevlerinde ona yardım ettikten sonra onunla sevişirler.

Limitless Türkçe Dublaj izle filminde Eddie’nin yetenekleri ona yeni yazdığı kitap için mükemmel bir şekilde ilham verir. Ancak kısa bir süre sonra, Vernon ilacı arayan başka biri tarafından öldürülür. Eddie ise Vernon'un tedarikçisini bulur ve uyuşturucunun dozajını artırır. Bir süre sonra hayatı düzelmeye devam ederken borsaya atılır ve bir aracı kurumda işe alındıktan sonra Lindy ile arasını da düzeltir. Eddie’nin bu başarısı onu test eden finans kralı Carl Van Loon ile karşılaştırır. Toplantıdan sonra Eddie, 18 saatlik bir hafıza kaybı yaşar. Ertesi gün ise Van Loon ile Eddie, otel odasında bir kadının öldürüldüğüne dair bir haber görürler. Eddie hafıza kaybı yaşadığı sırada yattığı kadın olarak öldürülen kadını hatırlar ve hemen oradan ayrılır.

Eddie, NZT-48 alan herkesin Limit Yok altyazılı izle filminde ya hastanelik olduğunu yada öldüğünü öğrenir. Aynı zamanda Lindy, Eddie'ye uyuşturucu kullanırken onunla olamayacağını söyler. Eddie ise NZT-48 ile deneyler yapar ve yan etkileri önlemek için dozajını, uyku programını ve yiyecek alımını kontrol etmeyi öğrenir. Daha sonra bir gün Atwood komaya girer ve onunda uyuşturucuyu kullandığını öğrenir. Eddie polisler tarafından karakola götürüldüğü sırada avukatı Eddie'nin ceketinin cebinden haplar çalar.

Yaşanan olaylardan bir yıl sonra, Eddie servetini korur ve bir kitap yayınlar. Van Loon ziyaretine gelir ve NZT-48'i üreten ve Eddie'nin laboratuvarını kapatan şirketi sömürdüğünü ve Eddie'nin bir gün Amerika Birleşik Devletleri Başkanı olacağını söyler. Bu nedenle Van Loon Eddie'ye sürekli ilaç tedarik etmeyi teklif eder. İzlemeye değer en iyi filmler arasında yer alan Limit Yok izle ya da Limitless izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.