Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Fragman
1,631 İzlenme
Sensation
6.9 IMDB Puanı

Sensation

(Sensation)
Yönetmen
Senaryo Magdalena Drahovska, Martin Grof
2021 yılında vizyona giren Sensation izle filmi, yönetmenliğini Martin Grof’un yaptığı İngiltere yapımı bir filmdir. Bilim kurgu, gerilim ve gizem filmleri türünde yer alan 2021 Sensation full izle filminin senaryosu ise Magdalena Drahovska ve yönetmen koltuğunda oturan Martin Grof tarafından kaleme alınmıştır. Ailesini ve geçmişini araştırmak isteyen bir postacının başına gelen olayların anlatıldığı Sensation izle filminin oyuncu kadrosunda ise Game of Thrones dizisinden tanıdığımız Eugene Simon, Emily Wyatt, Jennifer Martin, Bethan Wright, Alastair Cumming gibi oyuncular yer almaktadır.

Bilim kurgu filmleri severlerin izlemesini kesinlikle tavsiye ettiğimiz Sensation Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, ailesinin geçmişiyle ilgili bazı gerçekleri araştırmak isteyen postacı Andrew, bir takım araştırma içine girer ve DNA'sının dizilimini yaptırır ve bir harita çıkartır. Ancak kendisine hiper-akut duyusal algıya sahip seçkin bir insan topluluğunun parçası olduğu söylenir. Bunun üzerine bir kır evinde dünyadan izole ve kendisi gibi özelliklere sahip yetenekli insanlardan oluşan bir eğitim grubuna dahil edilir.

Sensation altyazılı izle filminde Andrew, DNA'sındaki insanüstü güçlerin kilidini açmakla kalmayıp, büyükanne ve büyükbabasının daha önce insan duyularını etkilemeye çalışan bir hükümet programına katıldığını öğrenir. Daha sonra programa katılır, ancak yalnız değildir. Büyük araştırma tesisinde kendisi gibi insanüstü yeteneklere sahip bir grubun parçası olur. Tesisi işleten şirket Andrew'a duyularına dayalı olarak bilgi alabileceğini ve ayrıca başkalarının duyularını kontrol edebileceğini söyler.

Ancak, gizli eğitimin amacı ortaya çıktıkça, Andrew duygularının sürekli tetiklenmesi nedeniyle programla mücadele etmeye başlar. Daha sonra gerçekliğini sorgulamasına neden olan birkaç tuhaf senaryoya yerleştirildiğinden çok garip şeyler olmaya başlar. 2021 yılının en iyi bilim kurgu filmlerinden biri olan 2021 yapımı Sensation izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak Full HD ve 1080p kalitede, donmadan, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde keyifle izleyen herkese iyi bilim kurgu filmleri dileriz.