Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
2,460 İzlenme
Snatch
8.3 IMDB Puanı

Snatch

(Kapışma)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Columbia Pictures
  • Film Süresi 1sa 44dk
IMDb Top 250 filmleri listesinde 119. sırada yer alan Snatch izle filmi Guy Ritchie yönetmenliğinde ve senaristliğinde 2000 yılında vizyona girmiştir. İngiltere ve ABD ortak yapımı Snatch full izle filmi komedi ve suç filmleri türlerinde yer almaktadır ve filmin oyuncu kadrosunda Alan Ford, Jason Statham, Brad Pitt, Rade Serbeciya, Benicio del Toro, Dennis Farina, Lennie James, Robbie Gee, Vinnie Jones gibi ünlü isimler yer almaktadır.

Kült filmler arasında yer alan Snatch Türkçe Dublaj izle filminin konusu ise şöyle, Belçika’da 86 karat elmas çalan Franky, elmas satıcısı Doug ile konuşmak için Londra’ya gider. Doug ona eski bir rus ajanı Borris’i bulup ondan silah almasını ister ve sonrasında Borris’e de Franky’den elması çalıp kendisine getirmesini ister. Bu sırada boks organizatörü ise kumar makineleri satan Türk ve silah satıcısı Tommy, büyük bir suç örgütü lideri olan Tuğla kafa ile bir organizasyon yapma konusunda ikna etmeye çalışmaktadır. Kendi şartları ile teklifi kabul eden Tuğla kafa onlardan boksör bulmalarını ister.

Tommy bir boksörle anlaşmak için çingene mahallesine gittiğinde ise istediği boksör olan George, çingene Mickey tarafından dövülür. Kapışma Türkçe Dublaj izle filminde Türk ise bunu öğrenince Mickey’i kendileri için dövüşmesi konusunda ikna eder. Dövüşler başladığında ise Tuğla Kafa, Mickey’nin 4. rauntta kaybetmesini ister. Ancak Mickey 4. rauntta rakibini nakavt edince Türk ve Tommy’nin başı belaya girer. Diğer tarafta ise Boris, Franky’den elması çalar ve Tuğla Kafa’nın da olayların içine girmesi ile elmas el değiştirmeye başlar.

Bir başka dövüşte ise Mickey rakibini tek yumrukta yenince Tuğla Kafa, Türk’ün paralarına el koyar ve Mickey’den tekrar dövüşmesini ve kaybetmesini ister. Mickey ise annesine gerekli destek verilmediği sürece dövüşmeyi reddeder. Tuğla Kafa’nın adamları ise bunun üzerine Türk’ün dükkanını yağmalar ve Mickey’nin annesinin karavanını da yakarlar. Mickey ise dövüşmeyi kabul eder ancak kafası güzel olduğu için ne yapacağını kimse kestiremez. Tuğla Kafa durumu öğrenince bahislerin gerçekleşmemesi durumunda herkesi öldüreceğini söyler.

Mickey rakibini nakavt ettikten sonra diğerleri hayatlarını kurtarmak için kaçmaya başlar ancak Tuğla Kafa’nın adamlarından sadece Türk ve Mickey kurtulabilir. Brad Pitt ve Jason Statham hayranlarının izlemesini tavsiye ettiğimiz bu muhteşem film Kapışma izle ya da Snatch izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleri ile kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.