Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
3,355 İzlenme
Tam Sana Göreyim
7.1 IMDB Puanı

Tam Sana Göreyim

(I'm Your Man)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Letterbox Filmproduktion
  • Film Süresi 1sa 48dk
Yönetmen
Senaryo Emma Braslavsky, Jan Schomburg, Maria Schrader
2021 yılında vizyona giren I'm Your Man izle filmi orijinal adıyla Ich bin dein Mensch izle ya da Türkçe siyle Tam Sana Göreyim izle filmi Maria Schrader yönetmenliği yapılan ve senaryosunda Schrader ile birlikte Jan Schomburg ve Emma Braslavsky isimlerinin imzası bulunan Almanya yapımı romantik komedi filmleri türünde yer alan bir bilim kurgu filmidir. Tam Sana Göreyim full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Maren Eggert, Dan Stevens, Sandra Hüller gibi oyuncular yer almaktadır.

Bilim kurgu ve romantik komedinin bir arada yer aldığı I’am Your Man izle ya da Tam Sana Göreyim Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, arkeolog Dr. Alma Felser, bir elemanı ile birlikte dans kulübüne gider ve orada Tom ile tanışır. Alma, Tom'a karmaşık bir matematik problemi ve en sevdiği şiirle ilgili bazı anlamsız ayrıntılar içeren sorular sorar ve Tom bu sorulara anında cevap verir. Sonra ikili dans etmeye başlar ve bu sırada Tom kendini tekrar etmeye başlayınca onun bir robot olduğu ortaya çıkar. İş arkadaşı Alma’dan özür diler ve onun robotlarını değerlendirmesi istenen 10 uzmandan biri olduğunu itiraf ederek, robotlarla ilgili bazı sorunları üç haftalık bir projede ilgilenmesi gerektiğini söyler.

I’am Your Man Türkçe Dublaj izle filminde daha sonra Alma, biz müzenin bölüm başkanı Roger'ı ziyaret eder ve daha önce karşılaştığı robot Tom ile dalga geçerek raporunu yazacağını söyler. Roger, Alma'ya robotlara bazı insan hakları verilip verilmeyeceğine karar verecek bir komitede olduğunu ve bu sebeple bir uzman görüşüne ihtiyacı olduklarını söyler. Ayrıca deneyi gerçekleştirmesi halinde ekibiyle birlikte bazı arkeolojik yazıtlar hakkında kendisine fon sağlanacağını söyler. Daha sonra, Julian isimli müze çalışanı, Alma'yı yeni kız arkadaşı Steffi ile tanıştırır. Alma, hasta olan babasını ziyaret gittikten sonra Tom'u eve götürür ve birkaç gün içinde Tom’un romantik davranışlarına direnmeye çalışır.

Bir süre sonra Tom ile birlikte müzeye geri dönen Alma, ekibinden araştırmakta oldukları konu hakkında yazılmış bir makale olduğunu söylerler. Alma bu duruma öfkelenir ve kendini alkole verir. Daha sonra sarhoşluğunda etkisiyle Tom’un cinsel tepkilerini merak eder. Ancak Tom, Alma ile cinsel ilişkiye girmez ve onu yatağına yatırır ve uyuması gerektiğini söyler. Ertesi gün ise değerlendirme için gelen bir çalışana Tom'un programlamasının iyi olduğunu söyler, ancak gelen kişi Tom'a bir makine gibi davrandığı için ona sinirlenir. Bir süre sonra Alma gelen çalışanında bir robot olduğunu anlar. Daha sonra bir önceki gece için Tom’dan özür diler.

Birkaç gün sonra Alma, Tom'u babasını ziyarete götürür ve kız kardeşi Cora ile eski fotoğrafları incelerken, Danimarka'da tanıştıkları ve ikisinin de aşık olduğu Tom adında bir çocukluk arkadaşını hatırlar. Sonrasında Tom ve Alma, Julian'ın evine giderler ve Alma, Julian ile özel olarak konuşarak Steffi'nin hamile olup olmadığını sorar ve hamile olduğunu öğrenir. 2021 yapımı Alman filmi I’am Your Man izle ya da Tam Sana Göreyim izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan, en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.