Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Alternatif Fragman
2,852 İzlenme
Yıldızlara Doğru
6.5 IMDB Puanı

Yıldızlara Doğru

(Ad Astra)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi New Regency Productions
  • Film Süresi 2sa 3dk
Yönetmen
Senaryo James Gray, Ethan Gross
Başrolünde Brad Pitt’in yer aldığı Yıldızlara Doğru izle filmi 2019 yılında James Gray yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Bilim kurgu filmleri kategorisindeki orijinal adı Ad Astra izle olan filmin senaryosunu ise James Gray ve Ethan Gross yazmıştır. Filmde Brad Pitt’e Tommy Lee Jones, Ruth Negga, Liv Tyler ve Donald Sutherland gibi isimler eşlik etmektedir.

Ad Astra Türkçe Dublaj izle filminin konusuna değinmek gerekirse 21. yüzyılın sonlarında, güneş sistemi, insan yaşamını tehdit eden gizemli güç dalgalanmalarına maruz kalmaktadır. 20 yıl önce bir uzay görevinde öldüğüne inanılan Astronot H. Clifford McBride'ın oğlu Binbaşı Roy McBride, ABD Uzay Komutanlığı tarafından, dalgalanmaların 29 yıl önce galakside hayat aramak için oluşturulan bir projeye kadar uzandığı konusunda bilgilendirilir. Clifford'un liderliği. 16 yıl önce Neptün'e ulaştığından beri Lima mürettebatından hiçbir haber alınamaz. Roy'a babasının eski iş arkadaşı Albay Pruitt katılır. Aşırı baskı altında sakin kalabilme yeteneğiyle tanınan Roy, babasının muhtemelen hayatta olma olasılığına çok fazla duygusal tepki göstermez.

Yıldızlara Doğru full hd filminin devam eden hikayesinde Roy aya ulaştığı sırada askeri personel Ay'ın uzak tarafındaki savaş bölgesinde bulunan SpaceCom üssüne kadar ona eşlik eder. Ay gezicilerinde giderken, çöpçü korsanlar onları pusuya düşürür ve eşlik eden ekipleri öldürür. Roy ve Pruitt üsse varırlar, ancak Pruitt kalp sorunları yaşar ve geride kalır. Roy, Cepheus'ta Mars'a giderken, bir Norveç biyomedikal araştırma uzay istasyonundan bir tehlike sinyali alınır. Kaptan Tanner, Roy'un görevin öncelikli olduğu ve diğer gemilerin yanıt verebileceği yönündeki protestolarını geçersiz kılarak araştırmaları gerektiği konusunda ısrar ediyor. İstasyon terk edilmiş gibi görünüyor. Tanner ve Roy araştırmak için ayrıldılar; Roy, Tanner'a saldıran kaçak bir babun keşfeder. Roy onu öldürür ve ardından ikinci bir babun.

Psikolojik bir değerlendirmede, öfke yaşadığını itiraf ediyor ve babasının kendi öfkesini ifade ettiğini hatırlıyor. Roy, babasının yanı sıra annesininde Lima Projesi’nin bir parçası olduğunu ortaya çıkaran Lantos tarafından ziyaret edilir. Roy'a, Clifford'un ekibinin isyan edip Dünya'ya dönmeye teşebbüs ederek yaşam destek sistemlerini kapatmasına neden olan gizli görüntüleri gösteriyor ve ailesini öldürülenlerin kim olduğu konusunda ikna ediyor. Mürettebatın tamamı, çıkan çatışmada istemeden öldürülür. Neptün'e yaptığı 79 gün boyunca yalnız yolculuk yaptığı sırada Roy, babası ve ayrıca ayrı yaşadığı karısı Eve ile olan ilişkisini gözden geçirir. Görevin izolasyonu ve stresi psikolojisini bozmaya başlar. Cepheus'a bağlı bir mekikle Lima Projesi istasyonuna yaklaşırken, mekik başka bir dalgalanma sırasında Neptün'ün halkalarındaki nesnelerle çarpışması sonucu hasar görür ve istasyona yanaşamaz.

Mekik uzaklaşırken Roy istasyona bir uzay yürüyüşüyle girer. Mürettebatın cesetlerini içeride bularak, istasyonda tek kurtulan Clifford ile karşılaşmadan önce nükleer silahı yerleştirir. Clifford, dalgalanmaların geminin isyanda hasar gören arızalı antimadde güç kaynağından geldiğini açıklıyor. Clifford, Roy'a ailesini hiçbir zaman gerçekten umursamadığını ve Dünya'yı evi olarak görmediğini itiraf eder. Dram, gizem ve bilim kurgu temalarının harmanlandığı Yıldızlara Doğru izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden izleyen herkese iyi bilim kurgu filmleri dileriz.