Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

1,740 İzlenme
28 Gün Sonra
7.5 IMDB Puanı

28 Gün Sonra

(28 Days Later)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi DNA Films
  • Film Süresi 1sa 53dk
28 Days Later ya da Türkçe adıyla 28 Gün Sonra izle filmi, yönetmenliğini Danny Boyle’un yaptığı İngiltere yapımı bir filmdir. 2002 yılında vizyona giren 28 Gün Sonra hd izle filmi bilim kurgu ve korku filmleri türünde yer almaktadır ve senaryosu Alex Garland tarafından kaleme alınmıştır. Son derece bulaşıcı ve öfke uyandıran bir virüsün dünyaya yayılmasından sınra toplumun çöküşünü anlatan 28 Days Later full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Cillian Murphy, Naomie Harris, Christopher Eccleston, Megan Burns, Brendan Gleeson gibi oyuncular rol almaktadır.

28 Gün Sonra Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, gizemli ve tedavisi olmayan bir virüsün Birleşik Krallık'a yayılmasından dört hafta sonra, hayatta kalan bir avuç insan kendilerine sığınacak bir yer ararlar. Hayvan aktivistleri, öfkeye neden olan bir virüsle enfekte olmuş deney yapan şempanzeleri serbest bırakmak amacıyla bir laboratuvarı işgal eder. Saf aktivistler, bir bilim insanının kafesleri kilitli tutma konusundaki ricalarını görmezden geliyor ve feci sonuçlarla neden olur. 28 Gün Sonra altyazılı izle filminde kahramanımız Jim, terk edilmiş bir hastanede tek başına komadan uyanır. Görünüşe göre yaşayan bir ruhu olmayan Londra'nın terk edildiğini bulmak için başka birini aramaya başlar. Ölümüne niyetli insanlar gibi zombilerin yaşadığı bir kilise bulduktan sonra, canını kurtarmak için kaçar.

Selena ve Mark onu kalabalıktan kurtarır ve tüm Londra kendini paramparça ederken toplu katliam ve dehşet hakkında ona bilgi verir. Bu, insanlığın vahşi doğası hakkında güzel bir alt metne sahip bir hayatta kalma ve nihayetinde kahramanlık hikayesidir. Kıyamet sonrası ve zombi filmleri severlerin kesinlikle izlemesi gereken filmlerden biri olan 28 Days Later izle yada 28 Gün Sonra izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese iyi korku filmleri dileriz.
Serinin diğer filmleri 1