Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Dublaj Türkçe Altyazılı Fragman
2,037 İzlenme
28 Hafta Sonra
6.9 IMDB Puanı

28 Hafta Sonra

(28 Weeks Later)
Senaryo Rowan Joffe, Juan Carlos Fresnadillo, Enrique López Lavigne
28 Hafta Sonra izle ya da diğer adıyla 28 Weeks Later izle filmi, yönetmenliğini Juan Carlos Fresnadillo’nun yaptığı İngiltere ve İspanya ortak yapımı bir filmdir. 2007 yılında vizyona giren 28 Hafta Sonra hd izle filminin senaryosunu ise Rowan Joffé, Enrique López Lavigne, Jesus Olmoile isimleri birlikte yazmıştır. Dram, korku ve bilim kurgu filmleri türünde yer alan 28 Weeks Later full izle filmi, 2002 yılında vizyona giren 28 Gün Sonra filminin devamı niteliğinde olup, ilk filmdeki olaylardan sonra NATO’nun çabalarını ve iki genç kardeşin enfekte olan annelerini bulmak için güvenlik önlemlerini aşarak karantina altındaki bölgeye girmelerinden sonra yaşanan olayları anlatmaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Robert Carlyle, Rose Byrne, Jeremy Renner, Harold Perrineau, Catherine McCormack, Mackintosh Muggleton, Imogen Poots, Idris Elba gibi oyuncular rol almaktadır.

Zombi filmleri severlerin izlemesini tavsiye ettiğimiz filmlerden biri olan 28 Hafta Sonra Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, öfke virüsünün Büyük Britanya nüfusuna bulaşmasından altı ay sonra, ABD Ordusu hayatta kalanların yeniden yerleşmeleri ve yeniden başlamaları için Londra'nın küçük bir bölgesinin güvenliğini sağlamaya yardım eder. Ancak her şey plana göre gitmez. Ordu düzeni yeniden sağlar ve karantinaya alınan şehri yeniden canlandırmaya başlar. Ancak, geri dönen mültecilerin ilk dalgasından sonra, son derece bulaşıcı patojenin şüphelenmeyen bir taşıyıcısı ölü şehre girer ve bilmeden ölümcül enfeksiyonun yayılmasını yeniden ateşler. Gerçekten de virüs henüz ölmedi ve bu sefer her zamankinden daha tehlikelidir.

En iyi kıyamet sonrası filmlerinden biri olan 28 Hafta Sonra izle yada 28 Weeks Later izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak, en iyi film izleme sitesi Film Gezegeni farkıyla Full HD ve 1080p kalitede sitemizden izleyen herkese iyi seyirler dileriz.
Serinin diğer filmleri 1