Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.

Türkçe Altyazılı Türkçe Dublaj Fragman
8,991 İzlenme
Hayalet Avcıları Öteki Dünya
7.8 IMDB Puanı

Hayalet Avcıları Öteki Dünya

(Ghostbusters: Afterlife)
  • Yapım Yılı
  • Ülke ,
  • Yapım Şirketi Columbia Pictures
  • Film Süresi 2sa 4dk
Yönetmen
Senaryo Gil Kenan, Jason Reitman, Dan Aykroyd
Bir zamanların en sevilen filmlerinden olan Hayalet Avcıları (Ghostbusters) filmleri serisinin son filmi Ghostbusters: Afterlife izle ya da Türkçe adıyla Hayalet Avcıları Öteki Dünya izle filmi 2021 yılında Jason Reitman yönetmenliğinde vizyona girmiştir. Filmin senaryosu ise Gil Kenan, Dan Aykroyd ve yönetmen Reitman tarafından kaleme alınmıştır. Ghostbusters Afterlife izle filmi ABD yapımı olup komedi ve fantastik filmler türünde yer almaktadır.

Hayalet Avcıları filmleri serisinin dördüncü filmi niteliğinde olan Hayalet Avcıları 4 Öteki Dünya full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Carrie Coon, Finn Wolfhard, Mckenna Grace, Paul Rudd isimlerine ek olarak, önceki filmlerden tanıdığımız Bill Murray, Dan Aykroyd, Ernie Hudson, Sigourney Weaver, Annie Potts gibi isimlerde karşımıza çıkmaktadır.

Serinin ikinci filmindeki olayların üzerinden 30 yıl geçmesinden sonra, iki çocuğu ile yalnız yaşayan bir annenin, eskiden bir hayalet avcısı olan dedelerinden kalan gizli bir mirasın ortaya çıkmasından sonra yaşananların anlatıldığı Hayalet Avcıları Öteki Dünya Türkçe Dublaj izle filminin konusuna gelirsek, evlerinden taşınıp Oklohama’ya yerleşen bir anne ve iki çocuğu, dedelerinden kalan mirası bulmak isterler ve sebebi belirsiz depremlerin yaşandığı bir çiftlik evine taşınmak zorunda kalırlar. Ancak kasabadaki söylentilere göre terk edilmiş bir madende bir dizi açıklanamayan garip olaylar meydana gelmektedir. Bir süre sonra meraklı çocuklar, dedelerine ait olan ve dünyanın unuttuğu bir Hayalet Avcısının hayatını öğrenirler.

Ghostbuster Afterlife izle filminde çocuklar dedelerinden kalan ekipmanları kullanarak öteki taraftan onu kurtarmanın planını yaparken, yıllardır süren bir gizemi ortaya çıkarmak için harekete geçerler. Çocukların dedeleri Egon ise yıllar önce bu çiftliğe yerleşip Ivo Shandor’u araştırırken bazı tuhaf ve garip doğaüstü olaylarla karşılaşır ve bunları araştırmaya başlar. Ancak bu araştırma onun sonunu getirmiştir ve ölümüne neden olmuştur. Egon öldükten sonra ise çiftlik, kızı ve torunlarına kalmıştır. Çocuklar ise Egon’un Ghostbusters zamanlarından kıyafetlerini, ekipmanlarını ve yarım kalan araştırmalarını bularak Egon’un yarım bıraktığı işi tamamlamak isterler.

Ancak Hayalet Avcıları Öteki Dünya full izle filminde çocukların karşılaştıkları en zor durum ise geçmişte yaşanan olayların üzerinden yıllar yılı geçmesinden sonra insanların o dönemde yaşananları unutması ve her şeyin bir aldatmaca olduğuna inanmaları olduğu için kendilerini kimseye inandıramazlar. Seslerini duyurmak istediklerinde ise onların yardımına sadece şimdilerde emekliye ayrılmış olan Egon’un eski arkadaşlarından başkası değildir. Bir dönemin efsane filmleri arasında yer alan Hayalet Avcıları film serisinin son filmi Ghostbusters Afterlife ya da Hayalet Avcıları Öteki Dünya izle filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K, Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

32 yorum