Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.
Not : Telif Hakları Nedeniyle Kaldırılmıştır

3,364 İzlenme
Recep İvedik 2
4.3 IMDB Puanı

Recep İvedik 2

(Recep İvedik 2)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Aksoy Film
  • Film Süresi 1sa 47dk
Yönetmen
Senaryo Serkan Altunigne, Sahan Gökbakar, Togan Gökbakar
2009 yılında vizyona giren Recep İvedik 2 izle filmi, Togan Gökbakar yönetmenliğinde vizyona giren, Recep İvedik filmleri serisinin ikinci filmidir. Senaryosu Serkan Altuniğne, Şahan Gökbakar ve Togan Gökbakar tarafından yazılan Recep İvedik 2 Full izle filminde, hasta ninesini memnun etmek için iş ve eş bulmaya çalışan kaba ve kültürsüz bir adamın komik hikayesi anlatmaktadır. Türk yapımı komedi filmleri türünde yer alan ve vizyona girdiği yıl en çok hasılat elde eden Türk filmi olan Recep İvedik 2 sansürsüz izle filminin oyuncu kadrosunda ise Şahan Gökbakar, Gülsen Özbakan, Efe Babacan, Zeynep Çamcı, Çağrı Büyüksayar gibi oyuncular yer almaktadır.

En sevilen ve en çok izlenen yerli komedi filmleri arasında yer alan Recep İvedik 2 izle filminin konusuna gelirsek, Recep İvedik, sıradan bir günde ninesi ile birlikte playstation oynadıktan sonra, ninesi ondan iyi bir iş ve eş bulmasını ister ve onun adam olduğunu görebilmek istediğini söyler. Bunun üzerine Recep İvedik iş aramaya başlar ve ilk olarak bir pizzacı da kurye olarak işe başlar. Daha sonra pizzacıda işler istediği gibi gitmez ve bu kez bir süpermarkette kasiyer olarak işe başlar. Süpermarketteki işi de ona uygun olmadığı için bu işten de kovulur. Bir süre sonra da bir eczanede işe başlar ve kısa süre içinde buradan da kovulur.

Recep İvedik 2 Full izle filminde birçok işte daha şansını deneyen ancak her seferinde kovulan İvedik, son olarak ninesinin daha önce bahsettiği ve dedesinin yıllar önce kurduğu büyük bir şirkete gider. Bu şirket ise İvedik’in kuzeni Hakan tarafından yönetilmektedir. Şirkete gittikten sonra bu şirketin dedesinden miras kaldığını ve şirket üzerinde hakkı olduğunu savunarak yarı patron olduğunu iddia eder ve işe başlar. Ofislerde dolaştığı sırada Hakan’ın Japon iş adamları ile yaptığı toplantıda Japonlarla anlaşamaması üzerine İvedik olaya dahil olur. İlk olarak Japonların yöresel bir kıyafetini giyer ve ofise girerek Japonların örgütünün lideri olduğu düşünmelerine neden olur. Bu durum Japon iş adamları üzerinde baskı yapar ve sözleşmeyi imzalarlar.

Japonlarla imzalanan sözleşmeden dolayı memnun olan kuzeni Hakan ise Recep İvedik 2 izle ofiste bir iş verir. Ninesinin ondan istediği şeylerin listesinden ilk görevi olan iyi bir iş bulma görevini tamamladıktan sonra sıra eş bulmaya gelir. Recep İvedik, şirketin bilgisayar konusunda uzman olan çalışanı Ali Kerem ile iyi anlaşmaya başlar ve Ali Kerem ona internetten kız bulabileceğini söyler. Ancak ilk başlarda eş bulma konusundaki denemelerinde başarılı olamaz. Bir süre sonra İvedik, ninesini kaybeder ve ninesinin değerli sandığı Recep İvedik’e miras kalır. Recep İvedik filmleri serisinin ikinci filmi olan Türk yerli komedi filmi Recep İvedik 2 izle filmini Full HD ve 1080p kalitesinde kesintisiz olarak donmadan en iyi film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden Recep İvedik 2 sansürsüz olarak keyifle izleyebilirsiniz.