Yeni adresimiz filmgezegeni1.com olmuştur.
Not : Telif Hakları Nedeniyle Kaldırılmıştır

5,395 İzlenme
Recep İvedik 4
3.7 IMDB Puanı

Recep İvedik 4

(Recep İvedik 4)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Camasirhane
  • Film Süresi 1sa 57dk
Yönetmen
Senaryo Fatih Demir, Sahan Gökbakar
2014 yılında vizyona giren Recep İvedik 4 izle filmi, Togan Gökbakar yönetmenliğinde gösterime giren Recep İvedik filmleri serisinin dördüncü filmidir. Senaryosu Fathi Demir ve Şahan Gökbakar tarafından yazılan Recep İvedik 4 full izle filmi, Türk yapımı komedi filmidir. Çocuklarla top oynadığı arazinin zengin bir adam tarafından satın alınması ve sonrasında bu araziye inşaat yaparak çocuklara top oynayacak bir alan bırakılmayacağı nedeniyle işe el koyan Recep İvedik’in maceralarının anlatıldığı bir yerli komedi filmidir. Film oyuncu kadrosunda ise Şahan Gökbakar, Firuze Gamze Aksu, Gamze Aksu, Adem Atbas, Barış Bulut gibi oyuncular yer almaktadır.

En ünlü yerli komedi filmlerinden biri olan Recep İvedik serisinin dördüncü filmi Recep İvedik 4 izle filminin konusuna gelirsek, İvedik, mahallesindeki çocuklar ile birlikte basit bir futbol takımı kurmuştur ve çocuklara antrenörlük yapmaktadır. Çocuklarla birlikte futbol oynadığı ve antrenman yaptıkları boş arsada kendisi de küçüklüğünde futbol oynamıştır. Mahalledeki tek boş alan olan bu arsa, bir gün bir müteahhite satılır ve zabıtalar bir gün arsaya gelerek Recep İvedik ve beraberindeki çocuklardan arsayı boşaltmalarını isterler.

Recep İvedik ise mahalleli ve çocuklar için çok değerli olan bu arsayı kaybetmemek için kendi başına arsayı satın almak ister, ancak İvedik’in yeterli parası yoktur. Bir süre sonra arsanın yeni sahibi müteahhitin karşısına çıkar ve arsayı ondan senet karşılığında ve parayı belirli bir süre içerisinde ödeme sözüyle alır. Daha sonra Recep İvedik 4 sansürsüz izle filminde, Recep mahallenin kahvesine giderek mahalle sakinlerine parayı birlikte ödeyeceklerini söyler. Ancak mahalleli pek oralı olmaz. Bunun üzerine Recep, ilk olarak bir hastaneye giderek böbreğini satmak ister ve hastanedeki görevlinin sert tepkisiyle karşılaşınca olay çıkarır.

Hastaneden olumsuz sonuç alınca bir bankaya gider ve ihtiyaç kredisi çekmek ister. Ancak banka personelinin Recep’in ihtiyacı olan 300 bin Türk Lirasından daha az miktar olan 5 bin liralık teklifi ile bozulur ve ilk önce banka personeline rüşvet teklif ettikten sonra yine ters bir tepkiyle karşılaşınca bankada olay çıkarır ve oradan uzaklaşır. Parayı toplayabilmek için yeni arayış içine giren Recep, televizyonda gördüğü kazananın 500 bin TL alacağı Survivor yarışması reklamından sonra, mahallediklerinde gaz vermesiyle yarışmaya katılmaya karar verir.

Survivor yarışmasına katılan Recep İvedik 4 izle, yarışmanın yapıldığı tropik adaya ulaşır ve burada onun yeni ve komik maceraları başlar. Türkiye’nin en çok izlenen film serilerinden biri olan Recep İvedik filmleri serisinin dördüncü filmi olan Recep İvedik 4 izle filmini Full HD ve 1080p kalitede, donmadan tek part halinde, en iyi film izle sitesi Film Gezegeni üzerinden, Recep İvedik 4 sansürsüz izle filmini keyifle izleyen herkese iyi filmler dileriz.